Бюджети місцевих громад Хмельниччини поповнились на понад 3 мільярди гривень

Протягом семи місяців 2018 року платники податків Хмельниччини спрямували до місцевих бюджетів краю понад 3 мільярди гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року це більше на 24 відсотки, або на 583 мільйони гривень, повідомляє ДФС Хмельниччини.

При цьому очікувані показники податкових надходжень до місцевих бюджетів виконано на 107 відсотків, територіальні громади області додатково отримали у своє розпорядження 200 мільйонів гривень.

Як і раніше основним джерелом формування місцевих бюджетів краю є податок на доходи фізичних осіб. За січень-липень 2018 року за рахунок цього податку бюджети місцевих громад поповнились на 2 мільярди гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року забезпечено його приріст на 30 відсотків, або 456 мільйонів гривень.

Також до місцевих бюджетів надійшло 437 мільйонів гривень єдиного податку та 340 мільйонів гривень плати за землю. Надходження із зазначених податків також продемонстрували позитивну динаміку до минулорічних показників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. 25 % від 3-ох мільярдів гривень скільки буде? А 30 % ?

  2. 24% до попередньої цифри, а не до 30 млрд. “Математики”!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.