Хто з останніх прем’єрів найкращий?

Всі добре знають, що діло йде до виборів. Політики, депутати, громадські діячі і навіть шоумени вже починають показувати свою значущість у суспільстві.

Як свідчить практика, у передвиборчих гонках часто беруть участь ті, хто має досвід управління. Керівники урядів також випробовують долю на виборах, адже їхню роботу в країні видно чи не найбільше.

Та народ не проведеш! Кожен прем’єр-міністр не однаково вплинув на розвиток України.

Так, сім з десяти українців вважають Юлію Тимошенко ефективним керівником уряду. Свої голоси за неї віддали 70% респондентів, про що свідчать підсумки опитування, проведеного на телеканалі ZIK.

Другим за популярністю з великим відривом йде Микола Азаров – 13%, третє місце у чинного голови Кабміну Володимира Гройсмана – 8%. Замикають п’ятірку Віктор Янукович і Арсеній Яценюк – 6% і 2% відповідно.

Українці пам’ятають досягнення урядів Тимошенко: збільшення допомоги при народженні дитини, повернення в державну власність і подальша приватизація за рекордні досі $5 млрд «Криворіжсталі», повернення вкладів радянського Ощадбанку, ліквідацію скандального корупційного газового посередника «Росукренерго» та багато інших.

Примітно, що під час першого прем’єрського терміну відомий американський журнал «Форбс» назвав Тимошенко третьою за впливовістю жінкою планети.

Вона працювала.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Лукашук

Олег Лукашук

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО "Батьківщина", народний депутат кількох скликань

Коментарів: 4

  1. Подивишся на декларацію ЮВТ плакати хочеш – істинно “народний ефективний керівник уряду”. Виберіть Вану президауном, бо якщо ні, то помре ще недай Боже.

  2. Пиздьож старої бабці.

    Тимошенко і її спонсори зараз проплачують соціологів, щоб ті малювали захмарні рейтинги. Після виборів буде відпрацьовувати спонсорам за ваш кошт.

  3. За 26лет независимости Украины не было и нет ни одного политика, руководителя у которых бы было на первом месте развитие Украины. Разграбили, угробили все промышленность, сельское хозяйство. Сделали страну нищей отбили всякую охоту у людей сделать страну процветающей. И как выборы все пытаются сохранить свои кресла или захватить повыше все им мало. Ни один на высоком посту не сказал извините меня у меня не получается я иду в отставку пусть управляют более талантливые и честные люди. А народ продолжает голосовать каждый раз за одних и тех же и ждать манны небесной

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.