У Хмельницькому розглянуть петицію про проголошення котів співмешканцями міста – повноправними вільними жителями

Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. “Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді”, затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію “Захист кішок”, збір підписів на підтримку якої завершено.

Станом на 6 серпня петицію підписали 506 осіб з 500 необхідних, повідомляє Хмельницька місьрада.

Текст петиції: “Останнім часом спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель. З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Хмельницького та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства. Взявши за приклад практику м. Львова, м. Одеси, м. Дніпра, м. Варшави та інших європейських міст, слід дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування, оскільки вони виконують вкрай важливу функцію природньої дератизації – знищення гризунів, що є розносниками багатьох інфекцій. Водночас, слід приділити увагу питанню їхнього розмноження, а саме проведенню заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування домівок. Що потрібно зробити? Відповідною ухвалою міської ради проголосити котів співмешканцями Хмельницького – повноправними вільними жителями. Внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень. Хмельницькому – бути гуманним до тварин містом!”.

Автор: Дзіковська Ірина Михайлівна

Дата початку збору підписів: 7 липня 2018 р.

Згідно з пунктом 4.5. згаданого вище рішення сесії міської ради та статті 151 Статуту територіальної громади м. Хмельницького, міський голова доручить розгляд петиції компетентним виконавчим органам з наступним розглядом на засіданні виконавчого комітету міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. Это правильно.

  2. Нехай проголосують про вільний доступ котам на сесії міської ради з правом помічати місця знаходження…

  3. А дурний Калігула нащось коня сенатором зробив. А в нас тепер буде багато повноправних громадян, як люди вимруть і виїдуть.

  4. А якщо за петицію визнати владу дибільною підпишеться більш, ніж 500 чоловік, то дибіли це будуть також розглядати? Дибіл хіба може оцінити: дибіл він чи ні?

  5. Автора такої петиції і тих хто підтримав необхідно обстежити у досвідченого психіатра і у ветеренара, який їм би пояснив, що дозволити котам вільно жити та пересуватися не означає те що коти про це дізнаються з рішення міськради і почнуть жити вільно)) А за знущання над тваринами існує кримінальний кодекс України ст.229. Автор петиції схоже перехворівша правнучка Шарікова з “Собачого серця” Булгакова.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.