У Шепетівці на хабарі викрито керівника одного із навчальних закладів

Сьогодні співробітники управління захисту економіки в Хмельницькій області департаменту захисту економіки Нацполіції викрили керівника одного із навчальних закладів Шепетівки під час одержання неправомірної вигоди.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, педагог вимагав у матері абітурієнтки 9 тис. грн за сприяння у вступі до навчального закладу на денну форму навчання за державним замовленням.

Під час одержання обумовленої суми неправомірної вигоди правопорушника викрито «на гарячому» та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Неправомірно одержані кошти вилучено.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 3 ст. 368 Кримінального  кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди).

Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Також вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманому запобіжного заходу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. О, ЦЕЙ, ХОЧ І СУЧИЙ СИН, ОТРИМАЄ ПО ЗАВ’ЯЗКУ. ОТБИ ВІДХОПИВ 23 МІЛЬЙОНИ, ЯК ШПАК, БУВ БИ НЕДОТОРКАНИМ

  • Дивна якась сума, зазвичай таким по 10тис.грн пхають

   • Тисяча пішла співробітникам управління захисту економіки. Мене дуже цікавить інше: Як же так – його ж нещодавно ловили і … не посадили?

    • Посадять, тепер точно посадять. Як говорить статистика: у нас сидять лише ті кого упіймали на хабарі до 10 000 грн + суддя Зварич.

     • Звісно, ніхто не відміняв показники у роботі і пил народу у вічі

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.