У Старокостянтинові припинили незаконне використання 41 га землі спортивної школи

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено факт незаконного використання земельних ділянок, переданих державою в постійне користування дитячо-юнацькій спортивній школі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

В минулому році між позашкільним навчальним закладом та місцевим суб’єктом господарювання укладено договір про спільну діяльність, відповідно до якого останньому в користування передано дві ділянки загальною площею 41 га, розташовані в межах м. Старокостянтинів.

Під виглядом вказаного правочину насправді приховано оренду землі, наданої школі для ведення підсобного сільського господарства.

У порушення вимог Земельного Кодексу України, земельна ділянка фактично використовувалась приватним суб’єктом господарювання для отримання прибутку.

«З цих підстав та з метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання зазначеного договору недійсним та звільнення незаконним користувачем земельних ділянок спортивної школи», – повідомив перший заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Мирослав Попадюк.

Під час розгляду справи у господарському суді Хмельницької області договірні відносини між відповідачами припинено добровільно, земельну ділянку вартістю майже 700 тис. грн. повернуто законному користувачу.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.