КП “Аеропорт Хмельницький” уклав першу угоду щодо прийняття малої авіації

Днями голова облдержадміністрації Вадим Лозовий та перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук проінспектували стан справ на КП “Аеропорт Хмельницький”, повідомляє Хмельницька ОДА.

Посадовці  поспілкувалися із директором підприємства Валерієм Сорокою, що розповів, який обсяг робіт здійснений за час його призначення та окреслив  найближчі плани роботи підприємства. Зокрема, Валерій Ростиславович зазначив, що здійснено очистку території летовища від самосівів та чагарників на площі 54 гектари, тривають ремонтні роботи на контрольно-пропускному пункті.

Також завершено тендерні процедури та визначено підприємства, що будуть виконувати ремонт злітно-посадкової смуги та заміну вікон в адмінприміщенні. Головне завдання, над яким зараз працюють спільно облдержадміністрація, обласна рада та КП “Аеропорт Хмельницький” – це забезпечення електропостачання підприємства.

Варто зазначити, що підприємством уже укладено першу угоду щодо прийняття малої авіації та стоянки трьох літаків АН-2.

«Підписання угоди про прийом та обслуговування малої авіації – це дуже важливий крок до відновлення роботи колись успішного аеропорту, який забезпечував міжнародні перельоти. Будемо і надалі докладати усіх зусиль, щоб він запрацював та дійсно став повітряними воротами нашого краю», – наголосив Вадим Лозовий.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. В свое время,при ненавистном “совке”, взлетно-посадочную полосу специально удлиняли для приема Ту-154,а теперь подвиг принять Ан-2,который и на грунт успешно садится и взлетает. Слава Украине!

  • Попустися. Там ще Боінги сідатимуть, яких не було при совку. АН-2 – це лише початок.

  • По-моему самый большой самолет, который мог принять наш аэропорт, был ТУ-134.

 2. Дуже цікаво з ким ця угода укладена. Чому неповна інформація. Хто власник кукурузника ?

  • Угода укладена, переукладена та ті літаки, що вже стоять на території, нікому не потрібні, проет власники платіть за зберігання… от і вся угода

 3. 1917 рік +27=1944 рік. Йшла війна. 7

 4. Любители совка, почему не отстояли совок?

 5. Если б не Сорока,не было б никаких движений! Кальниченко все тормозил и вообще,когда Вы уберете этих страшных и тупых заместителей? У них на ногах по три тормоза!

 6. Щось не віриться, що аеропорт буде прибутковий. Даремно викинуті гроші.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.