У чому унікальність «VITAGRO»?

Проблема зміни клімату, здається,  наблизилася вже впритул. Ми нарікаємо на відсутність вологи в ґрунті, на невластивий для нашого регіону високий температурний режим. Зрозуміло, що такі природні метаморфози негативно  позначаються на врожайності переважної більшості сільськогосподарських культур. Як же допомогти аграріям працювати не в збиток, добиватися високих урожаїв, зрештою, бути готовим до подібних випробувань?

Вже не один рік поспіль над цим працюють фахівці відомого на Хмельниччині та за її межами сільгосппідприємства – Групи компаній «VITAGRO», які готові поділитися власним досвідом.

Саме тому на традиційний День поля, який проводить  компанія, з кожним роком приїздить все більша кількість гостей, адже дізнатися про секрети успішного землеробства, це, швидше, виняток, аніж правило. І хто вже неодноразово побував на такому заході, з нетерпінням очікували, що ж стане родзинкою у чималому переліку нових пропозицій, чим цього разу дивуватиме «VITAGRO»?

Директор «Агрохімічної компанії» Групи компаній «VITAGRO» Роман Рибак привідкриває “завісу” і каже, що найбільшу увагу гості зі всіх областей України звернуть на ділянку з двома новими сортами озимої пшениці, які витривалі до високих температур повітря і низької кількості вологи високоврожайні.

– Найкраще насіння шукаємо по всій Європі, випробовуємо його на різних ґрунтах, в різних кліматичних умовах. І це дає можливість нашій компанії розширювати свою діяльність у національних масштабах. Лише останнім часом створили сім нових представництв компанії у центральних і східних областях України, продовжує Роман Ігоревич. – Окрім нових сортів насіння торгової марки «Семеліта», пропонуємо ще й абсолютно новий препарат «Мікофікс» – надзвичайно результативний при вирощуванні різних видів сільгоспкультур – кукурудзи, сої, соняшника, пшениці. Презентуватимемо і мікродобриво «Енергрін» – новинку на ринку України.  Без сумніву, цей високоефективний продукт  буде гідно оцінений.

І якщо відгуки сільгоспвиробників на ці новинки ще попереду, то пропозиції минулих років, випробувані на власних полях, сьогодні  отримали високу оцінку. Приміром, Леонід Стецюк, заступник голови фермерського господарства «Адам», що в Теофіпольському районі, розповідає, що з Групою компаній «VITAGRO» співпрацюють вже п’ять років. Якщо напочатку купували насіння, засоби захисту рослин, мікродобрив на мільйон, то тепер – на два мільйони гривень.

– Придбали в компанії сорти озимої пшениці «Мулан», «Франц». Фосени посіяли, бачимо, сходи хороші, рівні, домішок немає. Озимий ріпак нас також тішить. Обробляли культури препаратами, які рекомендували у «VITAGRO». Минулого року на незначних площах зібрали по 3,5 тисячі тонни ріпаку і соняшника. Таким результатом задоволені. Нам, аграріям, пропонують  найкращі продукти, випробувані на дослідних ділянках, ще й науковим супроводом забезпечують. І в цьому велика підмога, – підсумовує Леонід Остапович.

А Борис Брухно, агроном господарства «Пролісок» у Дережнянському районі, висловлює захоплення сортом ярого ячменю «Себастьян». Каже, він кожен рік дає стабільний високий урожай. Хороші відгуки в агронома і про гербіциди, фунгіциди, які купували в  «Агрохімічній компанії «VITAGRO». Борис Іванович також висловлюбє подяку за те, що спеціалісти компанії виїжджають на місця, консультують і надають необхідну інформацію для аграріїв. «Завдяки їм, —  каже, — дізнаємося про новітні технології та передовий досвід».

Різноманіттю суперелітних сортів насіння, які завезла і вивчає компанія, можна і справді дивуватися. Попри те дивом сучасних технологій  вважається  і насіннєвий завод, збудований  Групою компаній «VITAGRO» у Лісоводах Городоцького району.

— Сьогодні нашим гостям демонструємо нову протруювальну лінію, яку змонтували не так давно. Завдяки їй лише за зміну можемо готувати 50 тонн насіння, — розповідає генеральний директор  Групи компаній «VITAGRO»  Петро Лабазюк. — У перспективних планах — встановлення ще однієї, третьої, протруювальної  лінії.

А нині активно ведемо на підприємстві будівництво восьми  силосних ємностей для зберігання насіння, сподіваємося до кінця червня  ввести їх у дію. Так зможемо уникнути змішування насіння на 100 відсотків. Свій продукт намагаємося зробити досконалим, — продовжує Петро Петрович. — Навчаючись, досліджуючи, пропонуючи колегам випробуване і найкраще, ми стверджуємо імідж  «VITAGRO» як прогресивної і конкурентноспроможної компанії, до якої їдуть за досвідом вже із-за кордону. Компаній, які продають на ринку свою продукцію, багато, але тих, які зацікавлені у високій врожайності інших, несуть їм новітні знання, я, до прикладу, не знаю. А  «VITAGRO», постійно розвиваючись, несе цю місію. І в цьому унікальність нашої компанії, — додає Петро Лабазюк.

Останні три-чотири роки Хмельниччина посідає перші позиції в державі по збору ранніх зернових. І якщо минулого року зібрали на полях  області три мільйони тонн зернових, то цьогоріч планують 3,4 мільйона тонн. У цих досягненнях, зрозуміло, і частка вагомої праці багатотисячного колективу компанії «VITAGRO». Про це говорив на зустрічі з хліборобами голова  Хмельницької обласної ради Михайло Загородний. Він наголошував, що сьогодні аграрії повинні дбати не лише про високі врожаї, а й нести соціальну відповідальність на тій землі, де розвивають свій бізнес. Варто додати, що й у цьому аспекті з «VITAGRO»  варто брати приклад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.