Хто сидить на підрядах з ремонту доріг місцевого значення Хмельницької області

“Незалежний громадський портал” проаналізував, кому дісталося майже 300 млн грн субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області. За даними Служби місцевих доріг, пріоритетність віддається ремонту доріг, які ведуть до опорних шкіл, лікувально-профілактичних закладів та соціально-важливих об’єктів інфраструктури.

Фото Віталія Тараненка

Однак у розрізі районів намітилася певна тенданція з розподілу “дорожнього” ринку обрасті. За результатами тендерних процедур сформувався ТОП-9 підрядників, котрі лататимуть автошляхи місцевого значення.

Лідером за кількістю виграних тендерів стало ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56”. Підприємство одержало 118,66 млн грн, які освоюватиме у восьми районах (Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Ізяславський, Теофіпольський, Хмельницький, Чемеровецький, Ярмолинецький).

Формально “Хмельницьке ШБУ-56” записано на Галину Ставчанську з Чернівців, але опосередковано пов’язують з нардепом від Хмельниччини (188 виборчий округ) Сергієм Лабазюком. У грудні 2016 року співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки на ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ і ПП “Аграрна компанія 2004″, яке офіційно контролюється обранцем. За даними слідства, обидві фірми є пов’язаними та фігурують у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 КК України.

На другому місці закріпилася фірма-новачок “СТЛ+М”, яка натендерила 49,42 млн грн. У сфері її впливу потрапили шість районів Хмельниччини (Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Новоушицький, Старокостянтинівський, Старосинявський).

ТОВ “СТЛ+М” створено у березні 2014 року з пропискою у селі Давидківці Хмельницького району.  Директором і власником зазначено мешканець Києва Олег Кузнєцов. Розмір статутного капіталу підприємства – 50 тис. грн. Основний вид діяльності “СТЛ+М” – це вантажний автомобільний транспорт. Як повідомляє ресурс Zакупівлі 2.0, за 2016-2017 роки підприємство натендерило 25 млн грн. Здебільшого, це були замовлення на підвезення піску і щебеню.

Трійку “везунчиків” замикає ПП “МВМ-13” (с. Судилків Шепетівського району) з виграними 34,16 млн грн. Підприємство ремонтуватиме дороги у Шепетівському та Славутському районах.

Фірма створена у 1994 році і належить депутату Хмельницької обласної ради від БПП Враму Мовсісяну.

Приватне підприємство “Строй-Сервіс-999” за 30,21 млн грн відремонтує дороги у Білогіському і Красилівському районах. Організація працює з 2009 року і контролюється мешканцем Старокостянтинова Арменом Хачатряном.

Дорожні підряди у Кам’янець-Подільському районі поділили між собою місцеве комунальне підприємство “Комбінат благоустрою” (17,68 млн грн) і приватне підприємство «Виробничо-комерційна фірма «Будмонтажсервіс» (7,99 млн грн) екс-депутата Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Фронт змін» Олександра Зайця.

Дороги Полонського району замкнуло на собі місцеве ТОВ “Новшляхбуд”, якому дісталося 11,28 млн грн. Підприємство створено 2015 року. Засновниками виступають вінничанин Максим Бєсєда, мешканець Полонного Олег Васильчук і мешканка Бердичева Тетяна Нечай.

Дорожні “крихти” перепали ПП “Араме”, яке за 2,58 млн грн ремонтуватиме відрізок у Новоушицькому районі і Хмельницькому облавтодору, який за 4,78 млн грн робитиме дорогу у Старосинявському районі.

Фірма “Араме ” зареєстрована 2007 року у Хмельницькому на Гаяну Меспорян. Статутний капітал підприємства становить 200 гривень.

Довідка НГП. Загальна кількість автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області становить 810 одиниць протяжністю 5087,8 км, з яких: обласних – 390 одиниць, протяжністю 3667,2 кілометрів, районних – 420, протяжністю 1420,6 кілометрів.

Незалежний громадський портал.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Ары и лобзик всё поделили.

  2. Каждый из этих подрядчиков украдет определенный процент с каждой гривны, помимо стандартной нормы прибыли. Тут к гадалке ходить не надо.

  3. На питання про неякісне будівництво дороги мкр.КНИЖКІВЦІ-Шумівці, міський голова Симчишин повідомив, що у цьому винні мешканці, мовляв замовили не той проект. Ось так. Нині дорога руйнується не прослужив і двох років після будівництва. То ж, усі ці дороги Симчишину і його блюдосраколизам до сраки? Чи він в долі з підрядниками?

    • молодець В.Бутенко! Виводить всіх на чисту воду.

    • Не одна гривня(бюджета развития города, любого гос учреждения, коммунального предприятия, любая закупка) не выйдет, без согласования процента отдачи, с нее. Структура получателей процента,статьи выдаткив с которых получают, все четко распределенно..

  4. Плохо судить всех по себе !

  5. Мне,как автовладельцу, ПО БАРАБАНУ,кто строит…Да хоть папа Римский.Для меня стоит другой вопрос.Какого качества будут дороги (отремонтированные )ВЕСНОЙ 2019 ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.