З червня 2018 року громадська організація «Жіночий Антикорупційний Рух» розпочала реалізацію проекту «Прозорий Хмельницький: е-декларанти та їх нажиті статки», в рамках якого заплановано перевірку більше як 280 осіб. Це депутата та члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керівники структурних підрозділів Хмельницької міської ради та директори комунальних підприємств міста, депутати Хмельницької обласної ради, працівники прокуратури та поліції міста й області, судді Хмельницького міськрайонного суду та Хмельницького окружного адміністративного суду Хмельницької області. Всього 63 жінки та 217 чоловіків.
25 червня 2018 року в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відбувся круглий стіл «Прозорий Хмельницький: відверто про е-декларування».
Під час заходу було презентовано проект «Прозорий Хмельницький: е-декларанти та їх нажиті статки», який реалізовуватиме громадська організація «Жіночий антикорупційний рух» в рамках проекту «Прозорість і доброчесність громадського сектору», що виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.
До відвертої розмови щодо е-декларування за 2016 та 2017 роки на Хмельниччині було запрошено представників та представниць, а саме:
Хмельницької міської ради – уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Хмельницькій міській раді та її виконавчих органах – завідувач сектору з питань запобігання корупції апарату виконавчого комітету Олександра Левчука;
Хмельницької обласної ради – консультанта з питань запобігання та виявлення корупції Хмельницької обласної ради Валентину Людвік;
Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області – старшого інспектора з особливих доручень відділу інспекції з особового складу управління кадрового забезпечення ГУНП в Хмельницькій області підполковник
поліції Сергія Лаврєнтьєва;
Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Нацполіції України – начальника відділу по протидії корупції Андрія Лицика.
Прокуратури Хмельницької області – начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Прокуратури Хмельницької області Віталія Шістку;
Хмельницького міськрайонного суду – прес-секретаря Хмельницького міськрайонного суду Аллу Плінську.
Головного управління ДФС в Хмельницькій області – представників відділу організації роботи Головного управління ДФС у Хмельницькій області Людмилу Бабій та Олександра Севастьянова.
Єдиними серед запрошених, які не відвідали круглий стіл, стали представники (-ці) Апеляційного суду Хмельницької області.
Усі запрошені поділились своїм досвідом роботи із е-декларування в середині своїх органів, а також із проблематикою, з якою стикались під час двох хвиль е-декларування у 2016 та 2017 рр. Представник єдиний органу, який на теренах Хмельниччини може складати адмінпротоколи щодо е-декларування – УЗЕ у Хмельницькій області ДЗЕ НПУ, – поділився досвідом роботи та статистичною інформацією в частині складання цих адмінпротоколів на порушників-декларантів, а представник прокуратури Хмельницької області доповів про досвід представництва інтересів під розгляду цих справ у судах. Прес-секретар Хмельницького міськрайонного суду розповіла присутнім про досвід розгляду справ у судовому порядку та про результати розгляду цих справ.
Всі присутні резюмували, що готові співпрацювати із громадським сектором, в тому числі і з громадською організацією «Жіночий Антикорупційний рух», під час реалізації нею проекту «Прозорий Хмельницький: е-декларанти та їх нажиті статки».
Цей захід було організовано громадською організацією “Жіночий Антикорупційний Рух” в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!