Лауреат Шевченківської премії презентував нову поетичну збірку

Поет з Хмельниччини, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Павло Гірник презентував нову поетичну збірку “Вибране”.

Фото НГП

Захід відбувся сьогодні в обласному літературному музеї.

За словами голови обласного осередку Національної спілки письменників Петра Маліша, збірка включила в себе твори Гірника, написані протягом останніх десяти років. Також видання доповнили й нові вірші.

Павло Гірник. Фото НГП

“Павло Гірник тривалий час виношує у собі ідею та тексти, аби потім вийти до читачів зі справжньою елітарною поезією. Кожен його вірш насичений сильною енергетикою”, – наголосив письменник.

Директор обласного літературного музею Василь Горбатюк переконаний, що попри невеликий поетичний доробок лауреата Шевченківської премії, його книги цінні духом та силою слова.

Довідка НГП. Павло Гірник народився 1956 року. Працював учителем української мови і літератури в сільських школах Вінницької і Хмельницької областей, завідувачем літературно-драматичної частини Хмельницького театру ляльок.

Лауреат літературних премій «Кришталева вишня» (1997), імені Андрія Малишка, імені Павла Усенка, імені Павла Тичини.

2 березня 2009 року Павлу Гірнику присуджено Національну премію України імені Тараса Шевченка за книгу віршів «Посвітається».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. О Боже! Чорний весь,допився!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.