Хмельницька обласна лікарня запланувала “марафет” території на 22 млн грн

Хмельницька обласна лікарня 22 червня оголосила тендер на капітальний ремонт, благоустрій власної території очікуваною вартістю 21,65 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Відповідно до технічних завдань, планується викласти плиткою проїзну частину території, привести до ладу діючі автостоянки та облштувати нові, зробити заїзд до кисневої станції, відремонтувати сходи, які з’єднують обласну лікарню та онкодиспансер, встановити лавки з площадками, висадити дерева і кущі.

Всі роботи мають бути завершені до кінця 2020 року.

Початок аукціону відбудеться 10 липня.

Нагадаємо, що 22 березня депутати обласної ради виділили 5 млн. грн на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття та благоустрій території Хмельницької обласної лікарні.

Розбиті дороги на території обласної лікарні

У пояснювальній записці було сказано, що на території обллікарні понад 30 років не проводився капітальний ремонт асфальтобетонного покриття території закладу та благоустрою території, за виключенням проведення часткового ямкового ремонту. На території відсутні тротуари та пішохідні доріжки, що є небезпекою для пацієнтів та відвідувачів. Сходовий марш між ІІ та ІІІ корпусами в аварійному стані і взагалі не використовується.

Аварійні сходи, які з’єднують обласну лікарню та онкодиспансер

Загальна площа території  закладу становить 7,6 га., проїзна частина якої використовується суміжними закладами: обласним онкодиспансером, обласним патологоанатомічним центром, бюро судово-медичної експертизи, центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, МСЕК.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Наволоч…а коли дасте доступні ліки, сучасне медичне обладнання та цивілізовані умови перебування у медичних закладах??? Чи нам і далі збирати по копійці з усіх небайдужих на лікування тяжкохворих? А ви і далі будете бабло дерибанити?

  2. До кінця 2020 року кошти розкрадуть. А чому до кінця 2018 року не можна здійснити ремонт ? Що заважає ??? Ймовірно розпорядник коштів підшукує “потрібного підрядника”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.