Форум «Новий Курс України» – нове слово в українській політиці

У Києві відбувся форум «Новий курс України», ініційований лідером політичної партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко. Журналісти вже назвали  цей захід грандіозною подією, а Тимошенко – хоробрим політиком, який зміг об’єднати на одній дискусійній платформі і союзників, й опонентів.

Форум відвідало кілька тисяч учасників зі всієї України: політики, представники церкви, дипломати, громадські активісти, експерти, діячі культури та мистецтва. Також на подію завітав перший президент України Леонід Кравчук.

Форум розпочався виступом лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Впродовж майже трьох годин вона презентувала ключові положення Нового курсу України та обговорювала їх з учасниками заходу. Варто відзначити, що Юлія Тимошенко не тільки знаходилася на Форумі «від дзвінка до дзвінка», тобто впродовж усього дня, а ще й особисто модерувала три експертні обговорення.

Це вкрай позитивно зазначили представники експертного середовища, які були запрошені на форум. Наприклад, політичний експерт Василь Вакаров надав такий коментар з цього приводу:

«Дві речі: присутність лідера (від початку й до завершення Форуму) та участь лідерів громадської думки та експертів зробило цей Форум відмінним від інших, які я відвідував раніше».

Лідери громадської думки зійшлися на тому, що методом проведення таких заходів Тимошенко створює нові високі стандарти в українській політиці та задає планку іншим політичним гравцям. Цієі думки притримується й політичний експерт Денис Гороховський, який вважає, що Тимошенко створила новий політичний тренд. Про це Денис Гороховський зробив допис на своїй сторінці у соцмережі:

«Тільки сильний та впевнений у собі політик може запрошувати в гості ідейних опонентів. Хто не може – ті їй навіть не конкуренти. Це було дуже показово. Я навіть не уявляю, щоб, наприклад, Порошенко дозволив поставити йому стільки незручних та раніше неузгоджених питань».

Як уже зазначалося, на форумі Юлією Тимошенко було змодеровано три експертні обговорення за участі профільних спеціалістів та лідерів громадської думки. Перше – про систему нового суспільного договору між державою та громадянами, друге – про новий економічний курс країни, а третє – про нову, необхідну Україні еко-систему.

Одним із найрезонансніших питань, піднятих на Форумі, стала позиція Юліі Тимошенко щодо необхідності відміни податку на додану вартість. Зокрема, політичний експерт Анне Бикова під час проведення форуму залишила на своїй сторінці у Фейсбуці такий коментар: «Тимошенко багато разів виступала за відміну ПДВ і я як економіст за вищою освітою її підтримую. Відміна податку на додану вартість зменшить податковий тиск на бізнес і простимулює розвиток економіки».

За словами Юліі Тимошенко, цей форум стане лише початком низки експертних обговорень на загальнонаціональному рівні. Наступний форум на тему нового економічного курсу країни лідерка «Батьківщини» анонсувала на кінець літа цього року.

На правах реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. модно у нас стало цирковое шоу для лохов называть как то. главные месседжи разрабатывать))). Слюшай лох- ты будеш жить по новому, а не хочеш жить по новому, будеш жить по новому курсу украинского прорыва)))

 2. Особливо в Хмельницькому новий курс зі старими пердунами !

  • Курсище

  • Сам як перднув, незрозуміло але вонюче.
   Де зараз при владі у Хмельницькому “старі пердуни”?

   • Не поважаєте себе-поважайте інших.Ви напевне не читали , що написано в цьому важливому програмному документі. Є сподіванняЩо суспільство зрозуміє суть усього і зробить вірний вибір.Тимошенко припинить кровопролиття на сході Украіни.

 3. Туфта її новий курс. Чим старий поганий і куди прямує новий від ювт до рашки?

 4. Мене не влаштовує те, що порох обіцяв АТО завершити за пару тижнів, а війна вже йде 4 роки – цей курс мене не влаштовує! А Тимошенко це питання вирішить – спору немає!

  • напевно вирішить домовившись та гігікаючи з путіним—- не сміши подолянка …

 5. Цілком згоден. Головне, щоб ніхто не перешкоджав виконувати задум. Вірю у Тимошенко!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.