Карта емоцій України: 78% населення Хмельницької області живе сподіваннями

78% населення Хмельницької області живе сподіваннями, 12% відчуває приниження, ще 10% – страх.

Такі дані випливають з карти емоційного стану мешканців України, що розміщена у новій книзі відомого телеведучого Савіка Шустера “Свобода слова проти страху і приниження”.

У розрізі категорій людей найбільшими оптимістами виявилась молодь віком 18-29 років і зріле покоління від 45 до 59 років. Натомість 60% мешканців Хмельниччини, яким за 60 років, відчувають приниження. 21% активного покоління області віком 30-44 років живе у страху.

В цілому, Хмельницька область належить до регіонів з емоційно стабільним станом.

“Виходячи зі встановленого мною порога, вся Україна знаходиться в стані емоційної нестабільності, крім однієї області – Хмельницької. Тут практично повна емоційна гармонія між чоловіками і жінками, два покоління, мілленіали (18-29 років) і зріле (45-59 років), живуть з яскраво вираженою емоцією надії – вище 76%. Проблеми очевидні в покоління 30-44 років, в якому, як мінімум, кожен третій (37%) живе в страху і приниженні. Я б радив звернути увагу на це покоління. Його емоційна нестійкість ставить під загрозу політичну стабільність всієї області. Але навряд чи призначені з Києва глави обласних адміністрацій цікавляться такими “дрібницями”, – резюмував журналіст Савік Шустер.

Зазначається, що це дослідження тривало з жовтня 2015 року до грудня 2016 року на основі голосувань соціологічних груп під час ток-шоу “Шустер Live”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Все буде добре. Ви тільки руки не опускайте.

  • У кого буде добре, только не уточнил!!!

   • У нас все буде добре! У кацапів і підкацапників, типу тебе – все буде хріново))))

    • Дурень думкою багатие.

    • вас надо выгнать с Хмельницкого, а то вы все не радоваться будете украденному, и у вас все добре, а сядете на долго.

     • Дивись, бо тебе народ вижене дрином за поребрик!

     • Тушите свет, поперло быдло кверху,
      Как будто дрожжи бросили в дерьмо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.