Ляшко на Хмельниччині пообіцяв скрутити голову фармацевтичній гідрі

Городоцький районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю виконує на Хмельниччині специфічну, але дуже необхідну місію — соціалізує близько 200 вихованців, даючи їм шанс знайти себе. Нещодавно цей заклад під власну опіку взяв народний депутат, керівник Радикальної партії Олег Ляшко, завітавши туди. За його словами, перше знайомство із педагогами і дітьми з особливими потребами відбулося 2015 року. Тоді він придбав картини вихованців Центру, що експонувалися у стінах Верховної Ради. Пізніше Ляшко подарував закладу дві швейні машинки.

Як стверджує директор центру комплексної реабілітації Любов Казмірчук, саме цей факт спонукав їх створити швейну кімнату, додатково віднайшовши можливість встановити необхідне обладнання. Перед обранцем вона похвалилася, що від проданих робіт її підопічних (що були виготовлені за допомогою швейних машин), вдалося заробити 15 тис. грн.

“Держава має створити такі умови, щоб люди з особливими потребами відчували себе людьми. Фізичні обмеження не повинні стати на заваді, якщо людині необхідно сходити за ліками до аптеки чи купити продуктів у магазині. Переконаний, що під час планування бюджетів ця категорія людей отримуватиме максимальну увагу”, — запевнив політик.

Ляшко пообіцяв вирішити питання з придбанням сольової кімнати, яка коштує приблизно 250 тис. грн. Вона допоможе дітям, насамперед тим, які страждають хронічними захворюваннями органів дихання та алергією, позбутися своїх недуг.

Крім цього, нардеп відвідав Городоцьку міську раду, де поспілкувався з активом. Він обурився тим фактом, що на вимогу Міжнародного валютного фонду нинішня влада готується підвищити ціну на природний газ для населення до 11 грн за кубометр.

“Знаєте, яка справжня ціна українського газу? 3-4 тис. грн за тисячу кубометрів. Натомість МВФ каже, що ціна має бути ринковою. Я з цим категорично не згідний – вартість блакитного палива повинна бути справедливою. Не можна запроваджувати рентабельність у 300-400 відсотків. Крім цього, підвищення цін для громадян – це ще й бідність. Тому що, ніхто не готовий за тисячу кубів спожитого газу заплатити 11 тис. грн. А керівники “Нафтогазу” Коболєв, Вітренко та інші вже виплатили собі 45 мільйонів євро за виграш справи у Стокгольмському суді проти російського “Газпрому”. До того ж резонансну справу зупинено, а Україна ще не отримала ані копійки після перемоги”, — зазначив Ляшко.

“Іде політика деіндустріалізації української економіки. Це означає, чим вища ціна на газ, тим дорожчою буде собівартість продукції, що потягне за собою втрату ринків збуту”, — наголосив він.

Також Олег Ляшко обурився тим фактом, що Україна пішла на угоду з Францією щодо купівлі гелікоптерів за 1 млрд дол. Такі дії нищівно б’ють по українському товаровиробнику, заводу “Мотор Січ”, наголошує лідер РПЛ.

“Україна входить до п’ятірки найкращих країн, які виготовляють двигуни для літаків-винищувачів. А тут віддаємо 1 млрд дол за французькі гелікоптери замість того, щоб підтримати потужний завод “Мотор Січ” і створити додаткові робочі місця”, — вважає обранець.

У рамках візиту на Хмельниччину лідер Радикальної партії побував у чемеровецькій школі №2. Тамтешній навчальний заклад шукає близько 3 млн грн на ремонт (утеплення стін і фасаду).

“Будемо допомагати, адже освічена нація — це запорука сильної і конкурентоздатної держави”, — додав політик.

У Чемерівцях Ляшко заїхав до місцевої центральної районної лікарні. За підтримки парламентської фракції Радикальної партії було виділено 4 млн грн, які спрямували на реконструкцію другого і третього поверхів дитячого корпусу медзакладу під травматологічне відділення.

“Два роки тому почав добиватися впровадження програми “Доступні ліки”. Тоді мені казали, що це фантастика, вона не працюватиме. Сьогодні у держбюджеті на її фінансування закладено 1 млрд грн і повним ходом в аптеках іде відпуск медичних препаратів для малозабезпечених громадян. Нинішнім завданням стоїть збільшити видатки за цією програмою до 2 млрд грн, а також розширити сам перелік доступних ліків”,  — зауважив Ляшко.

Окремо парламентар акцентував увагу на жорсткому запровадженні референтних цін на ліки в Україні. Простими словами, це означатиме, що оптово-відпускні ціни наших лікарських засобів відштовхуватимуться від цінової ситуації сусідніх країнах — Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії та Латвії.

“Не може такого бути, щоб у Польщі пачка ліків коштувала 5 доларів, а в Україні — 50 дол. На жаль, нині у нас саме така ситуація. Далі. Слід відновити державне регулювання цін на медичні препарати. Адже не нормально, коли в двох сусідніх аптеках вартість одних і тих же пігулок відрізняється у ціні на 100-200 грн. Ми скрутимо голову цій фармацевтичній гідрі в Україні”, — пообіцяв Ляшко.

Костянтин Василенко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Как можно голосовать за Ляшко? Это пи..ц!!! Как вообще народу втюхивают такого политического деятеля ляшко. За кого принимают целую нацию? За скот!!!

  2. Обдолбаный придворный жопник

  3. Ляшко звичайний злодій, шо “виграє” в лотерею шалені кошти, за мільйони скуповує маєтки, знімається в постановочних “херойських” роликах, косить під дурника. От хто ті шо вступають в його партію? Це ж ганьба на все життя.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.