На Донбасі загинуло двоє бійців з Хмельниччини

Двоє бійців з Хмельниччини загинули у ніч на 20 червня в районі Попасної на Луганщині.

Про це повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталія Дзекар, передає “Поділля-Центр”.

Бійцю Андрію Попову з села Морозів Дунаєвецького району було 47 років. У чоловіка залишилася мама і сестра.

Іншому вояку Якову Майданюку з села Сахни Летичівського району виповнився 21 рік. Він разом з батьком служив за контрактом у зоні Операції Обєднаних сил. Обидва загиблих – бійці чотирнадцятої окремої механізованої бригади.

За яких обставин загинули військові – наразі невідомо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. От до чого знову привела спровокована жадібними до влади (звичайно з метою подальшого розкрадання) людьми (якщо їх можна назвати людьми) ксенофобія. Коли ж це вже закінчиться?!?
  Я вже писав:
  Ксенофобия и сегрегация людей (по национальным, религиозным, социальным или каким либо другим критериям), проявляющиеся, как тут в комментариях НГП, так и нашей повседневной жизни, всегда были одной из самых страшных и опасных «болезней» человека и человечества, которые приводили к геноциду, гибели социумов и государств та т.п. Одним из их “крайних” проявлений есть нацизм / фашизм. Их, как и религию, “власть предержащие” или стремящиеся к власти всегда использовали и продолжают использовать в своих “меркантильных целях” (еще с древности известно выражение: “разделяй и властвуй”). В наше время, учитывая наличие и развитие современного оружия, это может привести не только к гибели народностей, народов и государств, а и к гибели всего человечества, всего живого на планете, а то АТО и самой планеты в целом. Кроме всего, ксенофобия (и это тоже прекрасно видно по многим из приведенных здесь комментариев) просто деградирует людей. Т.е., в наше время ксенофобия просто самоубийственна (это уже ярко видно по Украине ).

 2. Вічна пам’ять героям! Не буду вдаватися до коментаря щодо маразматичного опусу такого собі В.В.Путенка. Бог йому суддя. Але ж сім’ї загиблих воїнів нині зазнали великого горя. Висловити співчуття, хоча для рідних і близьких це не поверне їх хлопців, єдине що ми можемо у цей час. Війна зі злобною північною ордою не припиниться, якщо ми будемо розмірковувати про ксенофобію та сегрегацію. Єдиний вихід знешкодити ворога і дати йому знати, що так просто Україну кацапня не захопить!

  • Я бачу, що зрозуміти те, що в загибелі цих та інших таких, а також у руйнуванні України винні саме ви, ви не спроможні. Чи то совісті, чи то розуму у вас не вистачає. Частина з вас просто задурені, а частина скоріше усього є співучасниками цього мракобісся і у вас просто вже вороття немає.
   А то що ви скаженієте, тільки підтверджує це і мою правоту.
   А у співчуття частини вас я не вірю.
   З викладених вище причин “дискутувати” (якщо це можна назвати дискусією) я не збираюсь. Я пишу з інших причин:
   1. Що б зрозуміли ті, які ще спроможні зрозуміти.
   2. Що б ви зрозуміли, що не всі дурні і не усіх ви залякали…

 3. Путенко має пройти медогляд у Скаржинецькій психлікарні.

  • Громадяни, росіяни наші сусіди і слов”яни, яка може бути війна між сусідами. лише війна, розв”язана зовнішніми чинниками… війна між братами- ворог радіє.. воїни гинуть… ганьба владі..СЛАВА УКРАЇНІ..

 4. Кончений.

 5. АТО – завершилось ( правда не так швидко як обіцяв Гарант, а люди й далі гинуть… ). Питання у іншому, що далі: нехай наші молоді хлопці і далі прото гинуть? Чи може підемо у наступ і винищемо всіх сепарів, а це біля 2 млн. чол ( бо вони ж не здадуться адже у тюрму не підуть) ? Тоді ким будемо заселяти ті землі?

  • ТА ні ким… землю почнуть обробляти ті раби, що наразі думають, що керують Україною… а потім після винищення всіх- прийдуть замовники – ЯНКІ та інші вороги… і так руками словян винищать своїх же… проте НАРОД (НЕ)ДУРНИЙ… він цього не допустить… він це сам зробить….. бандера- наш герой… і петлюра і тягнибик…. та інша наволоч…. слава Україні..

  • Якби ми вовали з якимись там сєпарами, війна давно б закінчилась нашою перемогою. Проте, реально ми воюємо з кацапією, і сьгодні (СЬОГОДНІ) ми ще не можемо їх перемогти. Але завтра буде нашим.
   Вічна пам’ять нашим героям. Хай з Богом спочивають. Слава Україні!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.