За місяць на Хмельниччині відчутно подешевшали яйця, овочі та гречані крупи

На споживчому ринку Хмельницької області в травні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,5% порівняно з попереднім місяцем.

За даними обласного управління статистики, відчутно подешевшали яйця (на 11,2%), овочі (7,2%) та гречані крупи (5,8%). На 3,9-0,3% зменшились в ціні сметана, молоко, сало, цукор, сири, соняшникова олія, м’ясо птиці, фрукти та безалкогольні напої.

Разом з цим на 1,9-0,2% подорожчали риба та продукти з риби, макаронні вироби, хліб, рис, свинина, яловичина, молочні суміші для дитячого харчування, кондитерські вироби з борошна та цукру.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились – на 1,7%, а саме: на тютюнові вироби – на 2,1%, алкогольні напої – на 1,2%.

На зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% вплинуло збільшення плати за оренду житла на 0,9%. Водночас на 0,4% знизились ціни на товари та послуги з утримання та ремонту житла.

Через збільшення вартості послуг санаторно-курортних установ та фармацевтичної продукції (відповідно на 1,7% та 0,4%) у сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,4%.

Водночас дешевшими стали проїзд у залізничному пасажирському транспорті та автомобілі (на 0,5% та 1%, відповідно), навпаки, підвищення цін на 0,3% зафіксовано на паливо та мастила, проїзд у міжміському автобусі.

Не змінились ціни в цілому на одяг і взуття, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, у сфері відпочинку та культури, освіти.

В цілому, з початку року на Хмельниччині зафіксована інфляцію у розмірі 3,9%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Це ж якою високою має бути стеля,щоб такі ціни знайти?

  2. Скажіть керівнику обласного управління статистики, що він не статист, а очковтиратель)))

  3. Это цифра явно с потолка!Так хоть раз сходили на базар?Очередная туфта для лохов.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.