На Хмельниччині 172 тис. споживачів, які мають борги за газ, ризикують залишитися без субсидій

Борги отримувачів державної допомоги-субсидіантів  Хмельницької області на послуги з газопостачання сягнули критичної позначки – 145 млн.грн, повідомляє «Хмельницькгаз збут». Тому  172 тис. споживачів, які мають борги,  ризикують залишитися без субсидій.

Таких мільйонних боргів подоляни-субсидіанти  ще не мали. Якщо загальна заборгованість споживачів газу на Хмельниччині нині складає 250 млн. грн, то з них – 145 млн. боргують за газ саме субсидіанти.

Наразі постачальник закликає своїх клієнтів терміново розрахуватися за спожитий газ. Адже склалася  критична ситуація з боргами:  по-перше, через борги «Хмельницькгаз збут» не може розрахуватися за поставлений газ з державою (оптовим постачальником); по-друге, через борги під загрозою закупівля газу на наступні періоди; нарешті, по-третє:  172 тис.-споживачів, які мають борги,  ризикують залишитися без субсидій – саме цього вимагає законодавство.

Хоча опалювальний період давно позаду і споживання газу значно зменшилось,  подоляни не поспішають розраховуватися за надані послуги з газопостачання. Однак, можуть залишитися і без субсидій, і без газу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Это Газовики рискуют остаться без денег.

    • Ибо нефиг украинский газ тулить народу за американские деньги. Будет зарплата в долларах тогда и за газ будем чехлить в баксах.

  2. Бариги

  3. Смех смехом но по субсидиям правда

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.