Хмельницьке кафе «Пельмені і вареники» сплатить 64 000 грн штрафу за нелегальне використання музики

Верховний Суд виніс остаточне рішення у справі про нелегальне використання музики у хмельницькому кафе «Пельмені і вареники». За порушення майнових авторських прав власник закладу, ФОП Кохан Р.В., сплатить 64 000 гривень компенсації, повідомляє Українська ліга авторських і суміжних прав.

З повним текстом рішення Верховного суду від 21 травня 2018 року у справі № 924/290/17 можна ознайомитися за посиланням: www.reyestr.court.gov.ua/Review/74221207.

У 2017 році ОКУАСП (партнерська організація УЛАСП) звернулася до господарського суду Хмельницької області в інтересах ТОВ «Ворнер Мьюзік Україна» з позовом до ФОП Кохан Р.В. про стягнення 64 000 грн. компенсації за порушення виключних майнових авторських прав.

Позовні вимоги було мотивовано незаконним використанням Підприємцем у кафе «Пельмені і вареники» (м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 45), музичних творів «Runaway» у виконанні Galantis та «We don`t talk anymore» у виконанні Charlie Puth. Факт використання цих пісень було зафіксовано представником ОКУАСП, про що складено акт № 15/08/2016 від 23.08.2016.

Судом першої інстанції було встановлено, що публічне виконання вищеназваних музичних творів відбулося без отримання відповідних дозволів на їх використання та без виплати роялті, що є порушенням Закону України «Про авторське право і суміжні права».

Проте суд апеляційної інстанції відмовив у задоволенні позову. ОКУАСП звернулася до Верховного Суду, який задовольнив касаційну скаргу. Відповідно, була винесена постанова про стягнення з ФОП Кохан Р.В. на користь ОКУАСП в інтересах ТОВ «Ворнер Мьюзік Україна» 64 000 гривень штрафу та 1 920 грн. судового збору. Прийнята постанова є остаточною й оскарженню не підлягає.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. А Бобул чого мовчить ?

  2. У вас есть его фонотека можна послушать

  3. Нехай ще Іво Бобула прокрутять тоді відкашляють ще стільки ж.

  4. Бред повний. Краще б так добре проводили суди над вбивцями і корупціонерами які розгулюють на свободі як ні в чому не повинні

  5. Хрен им авторский !а не 64000))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.