Хмельницького депутата Бірюка судитимуть за несвоєчасне подання е-декларації

Хмельницький міськрайонний суд прийняв до розгляду справу про адміністративне правопорушення за ч. ст.172-6 КУпАП, яке скоїв депутат Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина” Лев Бірюк.

Лев Бірюк

За даними управління захисту економіки в області, обранець несвоєчасно без поважних причин 16 квітня подав електронну декларацію за 2017 рік. Згідно із законодавством, Бірюк зобов’язаний подати е-декларацію до 1 квітня 2018 року.

Разом з тим, депутат пояснив, що 26 березня намагався ввійти в особистий кабінет на сайті НАЗК для заповнення електронної декларації. Через невдалі спроби 2 квітня Бірюк звенувся до відідення ПриватБанку, де йому створили новий електронний ключ. Однак спроби зайти не увінчалися успіхом.

Потім обранець звернувся до міського ДФС, де йому також створили новий електронний ключ. Проте це не допомогло ввійти до особистого кабінету.

6 квітня Бірюк направив електронний лист на сайт НАЗК з проханням розблокувати електронного ключа. І лише 16 квітня з НАЗК надійшла відповідь про розблокування доступу. Того ж дня він подав електронну декларацію за 2017 рік.

Вже 20 квітня Бірюк подав виправлений варіант е-декларації, в який додав готівку дружини на суму 10 тис. дол. і її пенсію.

Якщо проступок депутата міськради буде доведено, йому загрожує штраф від 850 до 1700 грн.

Як писав НГП, на початку січня Апеляційний суд Хмельницької області закрив провадження у справі депутата Хмельницької міськради від ВО “Батьківщина” Олександра Скочеляса, який несвоєчасно подав електронну декларацію за 2016 рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 16

 1. Посадити його … на палю. Тільки палю необхідно вибрати найменшу, адже цей Лев Бірюк майже ліліпут (і в прямому і в переносному смислах).
  .

  • По своїй природі
   ТІТУШКА. Отримав орден за заслуги третього ступеня
   від Януковича, Служив Чорноволу, котрий не терпів підлабузників та вигнав тітушку геть,потім побіг до Костенко.. також геть…Стверджував що в нього закохана Юля…

 2. Не судіть його ми йому маємо дати почесного !

  • Учитесь у Левка, студенты!!!! Профессор политико-патриотических наук. Научная работа ” Кто не работает, у того машина квартира и деньга в американских…”

   • Навчіться гарно сосати чупа-чупс та лизати пиріг з медом , то і у вас буде машина , квартира, дуляри…

 3. У них партія вся така. Того року Скочеляс забув. Цього року Бірюк. Ганьба такій батьківщині (я про партію)

 4. Юля! ЮЛЯ!)))))))))

 5. Бирюк — одиночка, отшельник, нелюдимый.

  • Упырь , непотріб, пристарілий бездар
   усе життя прислугоаувавв усім без винятку владу маючим.. Нарешті оголошений “почесним громадянином” За що ми мешканці міста будемо утримувати губошльопа?!(сплачувати його комунальні послуги, лікувати, посилати на курорти, обслуговувати безкоштовно в міському транспорті…?! і все за гроші платників податків! Досить кров людську сісіти! Іди геть на пенсію, діду! 28 років
   пуканья та губошльопстваа набридло геть усім!

 6. Найкращі українські айтішніки виїхали закордон на нормальні умови праці. А рукожопі зробили сайт по е-декларуванню.

 7. Корупцію вчерговий раз подолано! Слава правоохоронцям панове , в нас тепер покращення!!!! А якщо серйозно: скільки ВИ щее будете нам липовими показниками очі замилювати? Та для чого ВИ: Луценки, Авакови та Грицаки нам взагалі потрібні? Для того щоб з бюджету жерти та отак фігнею страдати?

 8. Люта корупція канєшно..

 9. ТІТУШКА і підлабузник, пройдисвіт. Отримав орден від Януковича…служить усім.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.