У Кам’янці-Подільському викрито мешканця, який працював на російське ФСБ

Співробітники Служби безпеки України викрили на Хмельниччині учасника російської політичної організації «Национальное освободительное движение» на інспіруванні міжнаціональної ворожнечі та антиукраїнській пропаганді в інтересах країни-агресора.

Як повідомляє прес-центр СБУ, мешканець Кам’янця-Подільського, перебуваючи в складі вищезгаданої організації, був завербований представниками ФСБ під час періодичних виїздів до Росії. За завданням «кураторів» агітатор виготовляв листівки нібито від українських націоналістів із закликами до агресивних дій стосовно поляків, які проживають на території України.

Вказані матеріали він отримував від «замовників» через Інтернет. Потім зловмисник поширював агітки у популярних серед іноземних туристів історичних та культурних місцях регіону.

Оперативники спецслужби зафіксували, що агітатор також адміністрував спільноту в одній із соціальних мереж, через яку поширював матеріали щодо підтримки терористичних організацій «Л/ДНР» та виправдовував російську військову агресію проти нашої держави.

Фінансування злочинної діяльності зловмисника здійснювалось представниками спецслужб РФ з використанням криптовалют. Під час санкціонованого обшуку у помешканні фігуранта справи співробітники СБУ виявили матеріали з антипольською та проросійською пропагандою, а також комп’ютерну техніку із доказами протиправних дій.

У рамках відкритого кримінального провадження за ст. 110 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 16

 1. Мордва работает по полной. через полезных идиотов, завербованных гнид…

 2. Більш схоже на фарс і імітацію роботи ( показник для галочки і для преси), ніж на реальну роботу по забезпеченню безпеки державності

  • Не знаю / не вірю, про те / у те, що написано у цій інформації (доускаю, що насправді це якраз те, про що пише 2-ий анонім), але у словах 1-го аноніма та ще у тому, що кажеться у більшості “українських” ЗМІ, вбачаю склад кримінального злочину, а саме – розпалювання міжнаціональної ворожнечі та такого подібного…

   • Наверное, тут все намного глубже, чем просто “розпалювання национальной..”. У нас уже был ясный и конкретный пример с мордвой Рашкой, и промордвинским населением Юго-востока, Крыма. как создается повод для оправдания перед населением анексировать Крым, и влезть на Донбасс( нацизм наступает) Путя делал же приложение “распилить” Украину, нашим западным соседям. А у тех повода не было, более того скорее дружественные отношения с Украиной)))) …Ну как это, они же цивилизованные. Лицо сохранять должны.
    На сегодня видим что происходит… повод создается и почему то опять в том числе с помощью национализма))(((

    • Про то, что это очень вероятно, т.е. про то, что наши “патриоты” по-существу “работают на руку Путину”, и при этом окончательно разрушают Украину, я пишу уже больше 3-х лет.
     А главная причина такой “политики” России в продвижении НАТО все ближе и ближе к России.
     Просто Горбачев “сдуру ” и Ельцин “спьяну/сдуру” (а на самом деле, все это была “тонкая работа”) после вывода советских войск из Европы и распада т.н. “Варшавского договора” не закрепили дипломатически / законодательно “статус-кво” и интересы безопасности России. А провозглашенные “Будапештские гарантии” так и остались совсем не обязательными к исполнению меморандумом / декларацией.

     • Раджу об’єктивно звернути увагу (що б не цілювати його взад) на висловлювання Трампа у Варшаві. Адже він на тлі своїх чисто декларативних слів щодо підтримки суверенітету та територіальної цілостності України більше конкретно висказався (Чи тільки з метою «сподобатись» полякам?) щодо незаконної окупації Росією на початку ІІ-ої світової війни частини території Польщі. Фактично це було здійснено не Росією, навіть не Радянською Росією, а СРСР, в яку тоді, по суті на конфедеративних рівноправних підвалинах, входила і Радянська Україна Так от тоді відразу після «окупації» згадані території відійшли радянським Україні та Білорусії, які зараз є незалежними та суверенними. То що, так як ця окупація була «незаконна», Україна і Білорусія повинні повернути ці території Польщі «взад»? А тут вже з’явилися вимоги стосовно подібних «повернень» надбаних СРСР для України частин бувших територій Румунії, Угорщини, Словаччини. І провокуємо все це ми самі.

     • Таким чином виходить, що на даний час СБУ “підіграє” Путіну та іншим ворогам України.

     • Але підкреслюю, що усі ці ксенофобні дії щодо “розпалювання міжнаціональної ворожнечі” та іншого такого, які здійснюються як прилюдно (!!!), в т.ч. в ЗМІ (зокрема – в НГП) дії, так і на побутовому рівні, у відповідності до чинного законодавства України є складом злочину та підпадають під кримінальну відповідальність.
      І чому ці норми закону у нас “виконуються” тільки в “одному напрямку”?
      Чому у нас не виконується основний конституційний принцип “презумпції невининуватості”?

 3. Згадав мою попередню публікацію з такого ж приводу;
  То що, вже черговий «37-ий» рік починається? Я, наприклад, не зустрічав випадків «діяльності» цих пропагандистів. Покажіть конкретні приклади їх пропаганди та «сепаратиских» закликів» і дій, тоді можливо я і повірю.
  А так те, що відкрито без відповідного рішення суду (Що беріївські «трійки» відновилися?), якому повинні передувати відповідні експертизи, їх / його вже «об’являють» проросійськими “пропагандонами” та сепаратистами, якраз є підставою для подання в суд на тих, хто так огульно їх звинувачує в ЗМІ (порушуючи «тайну слідства»), та, можливо, і кримінальних проваджень щодо них.
  Все це дуже «смердить» більшовизмом, націоналізмом, фашизмом, «сталінсько-беріївським» правосуддям.
  А СБУ треба вже «зайнятись» реальними ворогами України, через діяльність / бездіяльність та провокації яких дійсно порушилася територіальна цілісність України, майже повністю зруйновані промисловість та економіка України (з промислово-аграрної держави, конкурента «Заходу» і …, стала аграрно-ресурсною, тобто, по-суті, «банановою республікою»), в рази впав рівень життя…
  А головне, СБУ конче необхідно «зайнятися» тими, хто в порушення конституційних норм захопив / узурпував владу на Україні, … та вже покінчити з лизанням : владі – дупи, собі – причинного місця (згадайте відому українську приказку про собаку, якій немає чого робити).

 4. ФСБ руками дурачків в Україні розпалює полонофобію, а в Польщі – українофобію. Їх треба до купи зігнати на якомусь дикому острові і хай там гризуться між собою, але хай адекватні поляки та українці мирно співіснують.

 5. ФСБ руками дурачків в Україні розпалює полонофобію, а в Польщі – українофобію. Їх треба до купи зігнати на якомусь дикому острові і хай там гризуться між собою, але хай адекватні поляки та українці мирно співіснують.

  • Враховуючи ваші попередні коментарі (а як я розумію, один із Анонімів та Махровий бандерівець це одна і таж особа) я б вас до категоріїї адекватних не відніс би.

 6. Я це зрозумів, у мене теж так буває.
  Але я про ваш націоналізм та ксенофобію, а то і національне хамство (мордва, мокша, кацапи та т.п.).
  Чи я помиляюсь?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.