У Хмельницькому заборонять зведення багатоповерхівки з вбудованими магазинами

Виконком Хмельницької міськради має намір скасувати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вул. Панаса Мирного, 37/1, що в мікрорайоні Озерна.

Відповідний проект рішення оприлюднено на сайті міської ради.

Зазначено, що управління архітектури та містобудування у 2011 році видало приватному підприємству “Лазуріт” містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки площею 14 соток на вул. П. Мирного, 37/1 під будівництво 6-ти поверхового 23-х квартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими магазинами продовольчих та непродовольчих товарів та аптекою.

У 2014 році це ж підприємство отримало нові містобудівні умови вже на будівництво 40-ка квартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими магазинами продовольчих та непродовольчих товарів та аптекою.

Водночас на момент дії наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 9 вересня 2011 №109 зміни до містобудівних умов та обмежень могли вноситись тільки за згодою замовника (п. 1.3).

Приватним підприємством “Лазуріт” при наданні заяви та відповідних документів, які стали підставою для видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки № 144 від 24.07.2014р. в управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів не було надано заяву щодо скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки № 51 від 19.05.2011р., або заяву щодо внесення змін у вказані містобудівні умови та обмеження.

Наявність кількох містобудівних умов та обмежень на забудову однієї земельної ділянки суперечить чинному законодавству України.

Крім того, до Хмельницької міської ради неодноразово надходили скарги мешканців прилеглих багатоквартирних житлових будинків щодо заперечення проведення робіт з будівництва об’єкту на земельній ділянці по вул. П. Мирного, 37/1.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Лазуріт” створено 1995 року з пропискою у Хмельницькому. Його директором і засновником виступає хмельничанка Наталія Коваленко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Якщо мешканці проти, то ніякого будівництва не повинно бути.

 2. Если нормативы по расстоянию от зданий и проч. сохранены: то мнение завистников должно быть побоку.

  • ЗООРРО, Васі та т.п.:
   Коли ви вже зрозумієте, що єдиним захистом в т.ч. ваших прав повинен бути ЗАКОН. Інакше хаос та кров.
   Так от, формально Приватне підприємство “Лазуріт” та Управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради закон порушили і вказані містобудівні умови та обмеження (як перші, так і другі) повинні бути скасовані. І треба, що б такий ”підхід” був не вибірковий, а застосовувався до усіх.

 3. Місто має рости в ширину ,а не в глибину та в висоту.

  • Каким образом,наделали тергромад,теперь и мусор некуда вывозить,и хоронить негде..теперь,город будет покупать землю..ура,кто-то купит дом в Испании…)

 4. і знов знищення зеленої зони. містобудівні 2011 року і 2014 року.
  тоді роздавали все наліво і направо. нищили потвори, все

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.