Мажоритарник Шинькович потрапив до ТОП-“кнопкодавів” цієї весни

Щонайменше 55 народних депутатів кнопкодавили 231 раз під час голосувань Верховної Ради у квітні та травні 2018 року. Тим самим народні обранці побили рекорд, встановлений торік у листопаді.

Таку кількість порушень депутатів зафіксував громадський рух «Чесно».

Найчастіше на кнопкодавстві ловили представників «Народного фронту» (81 факт) та «Блоку Петра Порошенка» (64 факти).

Зокрема, щонайменше 21 раз кнопкодавив Андрій Шинькович, 19 разів — Хвича Мепарішвілі, 17 разів — Андрій Іванчук та 15 разів — Антон Яценко.

Яценко з групи «Відродження» і Шинькович від БПП є лідерами кнопкодавства у Верховній Раді 8-го скликання: за даними моніторингу, вони здійснили 67 і 40 кнопкодавств відповідно.

Таким чином, у квітні-травні депутати Ради перевищили попередній рекорд з кількості зафіксованих за місяць кнопкодавств: у квітні вони кнопкодавили щонайменше 98 разів, а вже у травні — щонайменше 133 рази.

Кількість депутатів-кнопкодавів у Раді 8-го скликання становить 132, тобто понад 30% від загальної кількості народних обранців.

Нагадаємо, ст. 84 Конституції України зобов’язує народних депутатів України голосувати особисто. Проте чинне законодавство не передбачає жодних санкцій до депутатів за порушення цієї норми.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 27

 1. Ну і шо нам от етого? Зато він нам дорогу дєлає возлє села і всьо время обіщає автобуса пустити!

 2. Заслужив пожиттєво прозвіще: “Кнопкодав”. Давайте цого нардепа так іменувати в майбутньому.

 3. ХМЕЛЬНИЧАНИН ,ДАВАЙ ВІД НИНІ НАЗИВАТИ Тебе :Недолугий.Ти хоч на йоту зробив ,те що робить А.В.ШИНЬКОВИЧ.Зроби тоді ліпи коментар,бідося

  • Лучше бы этот Шиньковичь не делал не чего. Был бы честным бизнесменом, работал бы на честного бизнесмена Герегу. Тогда участков дорог делалось в раз 5 больше и лучше, в год.

 4. ви шо руки проч од нього

 5. Представник БПП Андрій Шинькович, нардеп від “Самопомочі” Ірина Подоляк, Марія Іонова із БПП та Микола Княжицький із “Народного фронту” – найпродуктивніші народні обранці у 2017 році, законодавчі ініціативи яких ставали законами. Про це свідчать дослідження Комітету виборців України, повідомив аналітик організації Денис Рибачок в ході брифінгу, повідомляє КВУ.

  • І що? Вони самі ті законопроекти пишуть? Ні. Вони замовляють їх в професури інституту права ім. Корецького НАНУ або в будь-якому іншому правовому ВУЗі за гроші, а ті в свою чергу напрягають аспірантів – і ті пишуть. Ось вам і вся продуктивність. Самі вони п’ять правил не напишуть.

 6. У них прям змагання. Треба підтримати земляка, щоб став чемпіоном

 7. Балабол добрячий цей депутатик .

 8. Бо нвчався на відмінно,він родом не з «кухаркиних дітей»,а інтелегентів

 9. Цей “Інтєлігент” видно крім губошльопства ніколи не тримав лопату в руках.

 10. А це не «лопата в руках»? Сотні відремонтованих спортивних шкіл, дитячих садочків, лікарень, будинки для жителів виборчого округу, допомага на лікування важко хворих. Це збережені робочі місця. Це ПДФ до місцевих бюджетів. Що заважало зробити це комусь іншому?

  • Не сотні, а мільйони вкрадених бюджетних коштів і несплачених податків! А непосильна допомога цими губошльопами здійснюється убивцям наших громадян в ДНР і ЛНР. Кримський НоваЦентр (власник Герега) справно платить податки кримським окупантам.

 11. А скільки накрав треба теж сказати. Прийде певний час і стане зрозуміло хто є хто. Саме кнопкодавство свідчить, що він непорядна людина. Крапка.

  • Три ікса, а що порядного ви зробили у своєму житті? У своїй сім’ї толку не можете вивести, не говорячи вже про більший масштаб

   • Аноніст! Лижи далі продажним герегівцям! Люди не дарма хотіли спалити епіцентр у 2014 році! Скоро час настане!

   • Прочитавши мазню аноніма, можна без перебільшення робити висновок, що створила її унікальна жертва невдалого аборту. Баба-повитуха, проводячи цю операцію таким стародавнім інструментом для цієї справи, як веретено, зуміла лише роздробити мізки зачатка змієвиша, але не умертвити його ще в утробі матері, чого вона так хотіла. Тому він, пересичений скаліченим розумом і плюється на правду огидною отрутою

    • НЕ ЗАПОВНИВШИ РЯДОК ІМ’Я, АВТОМАТИЧНО СТАВ АНОНІМОМ Й ТАКИМ ЧИНОМ ЗАЯВИВ СЕМЕ КОЛЕГОЮ ОТРУТОНОСНОГО ПИСАКИ, ВІД ЯКОГО РІЗКО ВІДМЕЖУЮСЬ.

    • Яка іронія, прочитавши Вашу мазню можна сміливо заявити: пише ображений життям індивід. Смішно, він видав себе, коли заговорив про аборт, адже зразу зрозуміло: його матір з якоїсь причини не встигла зробити аборт і маленька, ображена на весь світ дитина вважає, що і інші люди народились на цей світ через дурну випадковість. Бажаю Вам знайти хоча б якийсь сенс у Вашому пустому житті

     • Валентина возмутилась. Видно сама незаконно рожденная, да, Валюша?

     • Телячою радістю пройнялася від того, що накінець, знайшла єдиного в світі індивіда, брата по розуму, який в обох розміщений нижче спини, від приступу якої у неї аж потекло по ногах. З того моменту вирішилау спідниці не міняти. Тому від її мазні в Інтернеті й несе гнійним запашком

     • А ВАМ ЗИЧУ ЯКНАЙМІЗЕРНІШОГО СЕНСУ У СВОЇЙ ГОЛОВІ

 12. Не дивуюсь соратниці аноніма. Який їхав – таку здибав

 13. Якилина в десятку

 14. Щодо Шиньковича, то треба сказати, що таке молоде, а таке непорядне.
  Адже голосувати за когось – це злочинство перед народом, в першу чергу, перед своїми виборцями. Аз такого зловживання він став чемпіоном України, а більше всього і світу, бо за рубежем, в подібних випадках, його й близько не допустили навіть до огорожі навколо будівлі парламенту. І це без крихти стиду перед людьми, перед власним самолюбством. Видно, що такою рисою людської порядності він не володіяє, бо, плазуючи перед такими ж непорядниками, брехливо засвідчує іх присутність в залі. За це треба судити.
  Різко самообдурив себе, голосуючи за нього. Тепер при зустрічі руки б йому не подав би, але виникає запитання: чи потрібна вона йому зараз? Свою гидку справу вона зробила, опускаючи бюлетень в урну і тепер може відсихати.
  А тих, хто робить перелік його заслуг, варто запитати, чи, при наявості особистої порядності, змогли б вони засвідчити перед Богом, що робить їх лише за рахунок чесно зароблених грошей?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.