Інвентаризація земель Хмельницької області витягне 24 млн грн.

Протягом 2018-2022 років на інвентаризації земель Хмельницької області планується витратити 24 млн грн.

Про це зазначено у кошторисі Програми розвитку земельних відносин, яка виноситься на затвердження сесією облради 14 червня.

Згідно з документом, проведення інвентаризації земель водного фонду вартуватиме 3,1 млн грн, інвентаризації земель лісогосподарського призначення – 3,4 млн грн, інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів – 7,7 млн грн, інвентаризації земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів – 9,7 млн грн.

“Інформація щодо визначення місця розташування об`єктів землекористування, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються або використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням, яка є підсумком робіт з інвентаризації земель, дозволить збільшити надходження до бюджетів різних рівнів та слугуватиме міцною базою для ведення державного земельного кадастру”, – сказано у проекті програми.

Довідка НГП. Земельний фонд Хмельницької області на 1 січня 2016 року становив 2 млн 62,9 тис. га, з них 1 млн 566,2 тис. га або 76% займають сільськогосподарські угіддя, що свідчить про високий рівень сільськогосподарської освоєності земель.

У структурі сільськогосподарських угідь рілля становить 80%, багаторічні насадження – 2,6 %, сіножаті – 8,6 %, пасовища – 8,6%.

У користуванні сільськогосподарських підприємств знаходиться 756,6 тис. га або 36,7 % від загальної площі області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А за що отримують заробітну плату з бюджету спеціалісти держземагенств, держземкадастрів і їм подібні ? Вони що не взмозі провести інвентаризацію, що потрібно витрачати кошти на сторонніх “фахівців” ???

  2. Повністю підтримую коментар свідомого Хмельничанина!! При фаховому підході рівно місяць потрібно, щоб розібратись з інвентарізацією!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.