На Хмельниччині за місяць середня зарплата зросла на 123 гривні, у розрізі Україні – падіння на 17,5%

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці Хмельницької області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у квітні становила 6998 грн, що на 123 грн більше порівняно з минулим місяцем, але на 17,5% нижче, ніж у середньому по Україні.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Вище середнього рівня по області в квітні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (9771 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (9544 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (9529 грн), промисловості (7959 грн), транспорту, складського господарства, поштової та кур`єрської діяльності (7005 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (10789 грн) і перевищував середньообласний показник в 1,5 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 49,9–67,5% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у квітні 2018р. порівняно з березнем 2018 р. збільшилась на 1%, проти квітня 2017 р. – на 12,3%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.