Жив на зарплату – хмельницький мер задекларував 300 тис. грн доходів за минулий рік

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин задекларував за 2017 рік  309,1 тис грн зарплати, що майже в два рази більше порівняно з 2016 роком (164,8 тис грн зарплати).

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій.

Також він вказав 82 грн виплат за бонусним договором, 43 грн від послуги накопичування і 5 грн процентів – всі доходи від ПриватБанку.

У власності посадовця є земельна ділянка площею 600 кв. м і садовий будинок площею 169 кв. м у Хмельницькому. Ще один житловий будинок на 130,3 кв. м зазначається на праві користування.

Його дружина Світлана за минулий рік одержала 18,9 тис грн допомоги по догляду за дитиною.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 21

 1. А “падяки” не декларуються.

 2. А нащо ще може жити держслужбовець? Ім заборонено мати інші доходи. Чи ви не в курсі?

 3. Смотрите. Простая арифметика: 309,1:12 = 25,76 тысяч грн/месяц

  Теперь немного истории и информации из открытых источников.

  1.ПОРЯДОК оплати праці членів територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів, нарахування та виплати одноразової грошової винагороди (постанова КМУ від 8 вересня 2015 р. № 687)
  «11. Для членів виборчих комісій, увільнених від виконання виробничих або службових обов’язків за основним місцем роботи, розмір оплати праці не може бути нижчим від середньої заробітної плати за основним місцем роботи, але не вищим від розміру заробітної плати відповідного сільського, селищного, міського голови або голови відповідної ради.
  У такому разі відповідна рада на вимогу територіальної виборчої комісії видає довідку про розмір заробітної плати сільського, селищного, міського голови або голови відповідної ради за останній повністю відпрацьований місяць, який передує початку виборчого процесу.»

  2.ЗАКОН УКРАЇНИ Про доступ до публічної інформації
  «Стаття 6. Публічна інформація з обмеженим доступом
  5. Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.»

  3.Инсайдерская информация от источника в мэрии:
  Зарплата городского головы в конце 2015 года составляла немногим меньше 8000 грн.

  Поскольку мы, жители славного города Проскурова, содержим за свои средства, посредством соответствующих налогов, нашего городского голову, то любопытно было бы знать структуру сегодняшней зарплаты господина Симчишина А.С. (собственно з/п + надбавки + премии и т.д. = 25,76 тысяч грн/месяц)

  • А, вспомнилось: “Шо б ты жил на одну зарплату!”
   Ну, разумеется, в хорошем смысле этой фразы.

  • Не зрозуміло до чого тут згадувався Порядок нарахування зарплати членам виборчих комісій?.

   • Мадам! Узнать информацию о зарплате слуг народа нелегко, а вот через такие лазейки в законодательстве – можно. Читайте внимательно текст.

  • Шлепер, ти безробітний, як ти можеш когось содєржать?

   • Аномальный ты мой! Вот как с тобой вести дискуссию? Вас же на сей момент аж 9 штук в комментариях! Если уж обращаешься ко мне – то следи за грамматикой и стилистикой (если по понятиям – за базаром), т.е. предварительно “загугливай” непонятные тебе слова и пиши их без ошибок. А тебе я, кажется, как-то говорил: что как верный пёс защищаешь хозяина? Из 15 комментариев аномальных вас больше половины

 4. И этой сказке кто то верит?

  • дыбилы верят, представь себе!! Так верят, что язык тебе готовы поцарапать если будеш утверждать обратное)))

   • А чому не вірити. На 320 тисяч можна нормально жити. Ще і відкладати трохи можна

    • Першоквітневий жарт – на 320 тис. грн. можна відкладати та ще й трьох дітей безбідно утримувати з їх мамою І БУДУВАТИСЯ в 2-х місцях.

 5. А откаты декларируются? Или если транзитом уходят Тягныбыку, то не надо?

 6. А хмельничанам в перспективі найближчого часу мер декларує підняття тарифів по квартплаті та проїзду. Аби до виборів забули про його “доброту” та для виборчої компанії мати “фінансове обгрунтування”.
  Такий то він, свободівсько-чесний меєр з “підтримкою в 75%”.

 7. Що ви на нього напали в нього трохи більше ніж в Корнійчука-240тис. але меньше ніж в голови з Гуменецької О Т Г-576тис.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.