Прокуратура добилася скасування тендера на купівлю фармпродукції, який старокостянтинівський КП роздробив на частини

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення законодавства при проведенні публічних закупівель фармацевтичної продукції.

Так, упродовж червня-серпня минулого року місцевим комунальним закладом на веб-порталі ProZorro опубліковано відомості про укладення із товариством з обмеженою відповідальністю договорів про закупівлю продукції на загальну суму понад 250 тис. грн.

Встановлено, що фармацевтична продукція у всіх договорах, є ідентичною, а покупцем, в порушення Закону України «Про публічні закупівлі», безпідставно здійснено поділ предмету закупівлі на частини та, з метою уникнення відкритих торгів, обрано невірний вид процедури закупівлі. Порушення принципів здійснення публічних закупівель створює умови для обмеження конкуренції та неефективного використання бюджетних коштів.

Рішенням господарського суду Хмельницької області позов прокурора задоволено, договори про закупівлю фармацевтичної продукції на суму більше 250 тис. грн визнано недійсними.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.