За п’ять років на Хмельниччині місцева влада має намір витратити 100 млн. грн на оновлення контейнерів і сміттєвозів

Депутати Хмельницької обласної ради ухвалили програму поводження з твердими побутовими відходами на 2018-2022 роки з обсягом фінансування 248 млн грн.

Сьогодні за це рішення проголосувала більшість обранців на черговій сесії.

Основний фінансовий ресурс у розмірі 98,4 млн грн заплановано виділити на придбання контейнерного парку, облаштування відповідних майданчиків та оновлення парку сміттєвозів.

Крім цього, у рамках програми впроваджуватиметься система сортування відходів; розроблятимуться схеми санітарного очищення територій міст та районів, сільських населених пунктів, ОТГ області; визначатимуться місця та будівництво (технічне облаштування) регіональних полігонів (сміттєпереробних заводів), що відповідатимуть сучасним стандартам та санітарним нормам та інші.

1

2

В цілому під обласну програму поводження з відходами планується залучити 114 млн грн з місцевих бюджетів, 103,7 млн грн з інших джерел (у тому числі, коштів комунальних підприємств) і 30,2 млн грн коштів держбюджету.

Довідково. Щорічно в Хмельницькій області утворюється близько 322 тис. тонн відходів. Співвідношення обсягів твердих побутових відходів, що утворюються в міській та сільській місцевості, становить 81,5% та 18,5% відповідно.

В області діють 784 звалища й полігони твердих побутових відходів, які не відповідають сучасним нормам експлуатації. Із усієї кількості звалищ і полігонів 774 об’єкти є несанкціонованими та такими, що не мають оформлених у встановленому законом порядку документів, які засвідчують право користування земельними ділянками.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А когда завод по переработке строить будем?

  2. Шо цих педерастів знов оберуть, що вони на пять років плани будують. Ні вчора, ні сьогодні нічого не зробили, а планами годують. Коли вже “на солнце полетим”???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.