Депутати ухвалили обласну програму розвитку архівної справи на 2018-2021 роки кошторисом 4,5 млн. грн

Депутати Хмельницької обласної ради затвердили програму розвитку архівної справи на 2018-2021 роки кошторисом 4,5 млн. грн.

Сьогодні за це рішення проголосувала більшість обранців на черговій сесії.

У програмі наголошується, що будівлі державного архіву області близько 40 років капітально не ремонтувалися, внутрішні інженерні мережі зношені. Системи кондиціювання проекту 1960-х років технологічно застарілі, надзвичайно енерговитратні, не дають можливості забезпечити в архівосховищах загальною площею 5,1 тис. кв. м оптимальний температурно-вологісний режим.

Таким чином, левову частину коштів з обласного бюджету (2,2 млн. грн) планується спрямувати на капітальний ремонт (технічне переоснащення) автоматичної системи газового пожежогасіння, пожежної сигналізації, передавання тривожних сповіщень, оповіщення про пожежу; майже 1 млн. грн – на заходи із забезпечення охорони приміщень архіву.

Довідка НГП. В архівосховищах архівних установ області зберігається понад 2,2 млн. справ за період з XVІ століття, а також документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Да про те що Н-А-К-І-Н-Ц-Ь ТО сьогодні прийнята “Цільва обласна програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018 -2021 роки” – незважаючи, що Кабмін та Президент вимагали прийняти таку програму ще 2015 році. Наші РОЗРОДИЛИСЬ. Але ж НГП не вважає виховання майбутніх українців важливим, що б висвітлити це питання.

  2. Байдич недолугий алкаш!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.