«Батьківщина» підписала з аграріями Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України»

23 березня партія «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко разом із громадськими організаціями «Всеукраїнська аграрна рада» та «Аграрний cоюз України» підписали Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України»  про співпрацю щодо проведення реформ у сільському господарстві та забезпечення розвитку сільських територій.

Мета меморандуму – об’єднатись для досягнення позитивного результату в процесі реформування та розвитку сільського господарства.

Результатом впровадження Нового аграрного курсу має бути зростання аграрного виробництва, зайнятості на селі, податкових надходженнях, збільшення інвестицій у сільське господарство і надходжень до місцевих бюджетів, захист прав власників та орендарів земельних ділянок (паїв), а також інших аграрних активів.

«Сьогодні аграрний комплекс приносить Україні 18 млрд євро і це – крихти. Стратегія України – припинити торгувати сировиною. І за прикладом Італії, продавати готовий продукт. Реалізація готової продукції сприятиме збільшенню доходів аграрного комплексу на зовнішніх ринках мінімум у 10 разів. Це щонайменше 180 млрд євро, які можуть стати фінансовим ресурсом, що дозволить Україні кредитувати Міжнародний валютний фонд, а не навпаки», – наголосила Юлія Тимошенко.

«Батьківщина», «Всеукраїнська аграрна рада», яка представляє понад 500 аграрних підприємств, та  «Аграрний союз України», що об’єднує 2 852 агропідприємства, зробили перший крок на шляху до Нового аграрного курсу України.

Документ передбачає роботу по кількох напрямках, зокрема, щодо наведення порядку із сільгоспземлею, повну інвентаризацію такої землі та припинення тіньового розбазарювання найціннішого ресурсу країни; наведення ладу з орендними відносинами та попередження будь-яких спроб рейдерства.

За словами голови Хмельницької обласної партійної організації «Батьківщина» Олега Лукашука основними пріоритетами курсу будуть: розвиток сімейного фермерства, створення нових робочих місць у агросекторі, демонополізація всіх підприємств, повернення аграріям податкових преференцій та введення єдиного аграрного податку, перехід на доступні довгострокові кредити до 5% річних, спрямовані на розвиток аграрного сектору.

На правах реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Отлично!!! Значит через год конец этому бес пределу !!!

  2. Роботи багато, але це вже початок

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.