Два кандидати з Хмельницького подали заявки на участь у національному проекті «Нові Лідери»

Національний суспільно-медійний проект «Нові лідери» розпочато 12 березня. Проект започаткований 34 громадськими організаціями й підтриманий групою StarLightMedia, повідомляє PR-відділ телеканалу ICTV.

«Нові лідери» – це можливість проявити себе для людей, які прагнуть брати й беруть активну участь у суспільному житті країни; стартап для майбутніх політиків, активістів, громадських діячів та держслужбовців.

Учасники повинні представити свої ідеї експертам, ЗМІ та інтернет-аудиторії. Ті, хто набере найбільше голосів, стануть героями телевізійного формату, який вийде в ефір телеканалу ICTV у вересні цього року. Переможець отримає не лише соціальний капітал та медійність, але і грошовий приз для реалізації ідеї або початку політичної кар’єри.

Реєстрація учасників триватиме до 30 квітня на сайті novilidery.com

з Хмельницького подали заявки на участь у національному проекті «Нові Лідери» два кандидати. Один з них – голова ОСББ Максим Макарчук пропонує створити заклади, де громадяни зможуть отримати інформацію про його права, поміч в оформленні документів та довідок. Ще один хмельничанин, президент Молодіжного центру «ДІМ» Володимир Гула прагне створити всеукраїнський рух інтелектуальних та гумористичних ігор, тому що це надихає молодь пізнавати нове, працювати у команді, приймати рішення та нести за них відповідальність.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.