Фракція “Самопомочі” в облраді виключила зі своїх лав депутата, який перебіг до “Батьківщини”

Об’єднання “Самопоміч” у Хмельницькій обласній раді виключило зі своєї фракції депутата Олександра Палія.

Таку інформацію сьогодні озвучив голова ради Михайло Загородний на черговій сесії.

Нагадаємо, що 13 березня розширене бюро Хмельницької обласної партійної організації ВО «Батьківщина» ввело до лав партії Олександра Палія. Рішення прийнято одностайно.

На місцевих виборах-2015 позапартійний Палій обрався депутатом облради від Об’єднання “Самопоміч”.

Як писав НГП, чотири депутати від фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Хмельницькій міській раді стали членами ВО “Батьківщина”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. ”Позно пить боржомі, коли почки відмовили”, можна подумати, що Самопоміч незнала хто і що та кули, вміські депутати перебігли, хоча їх попереджали, тре ба було ВИГНАТИ ”до того”, а не після того як, у мене складаєттся враження, що хмельницьке керівництво Самопомочі ”БЕЗЗУБЕ” !
    І взагалі очі бачили, що купляли .

    • Чого їх було виганяти? За все уплачено до нас! Вони на виборах спонсорнули і отримали хороші прохідні місця. Наберемо наступних баблових мішків. Всіх порядних я не взяв, бо у них стільки $$$

  2. Де цей Палій тільки не був !?

  3. від цього полумного діріжора всі тікають, воно ж скупе, бабла хоче, а тим надоїло давати цьому ідіоту, шансів все одно немає з ним ніяих.

  4. Це все дурня! Давно пора було вийти! Бездарний депутат,який сидить на грошах. А всю родину пре в депутати. Для чого? Що запропонував? Коли? Просто штани протирав! Ганьба! Правильно зробили!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.