На перевезення хмельницьких посадовців і членів виконкому з бюджету витратять понад 3 млн. грн

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради за результатами тендера 27 березня уклав угоду з Комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту з перевезення посадових осіб міської ради та її виконавчого комітету.

Загальна вартість угоди становить 3,23 млн. грн, повідомляється у “Прозорро”.

У 2018 році послугами КП користуватиметься 13 осіб, у розпорядженні яких протягом робочого дня має бути окремий легковий автомобіль.

Автомобільні транспортні засоби повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці та екології, державним стандартам, а також обслуговуватись водіями зі стажем понад 3 роки.

Обслуговування керівництва міської ради та її виконавчого комітету підприємство забезпечують не менше трьох автомобілів представницького класу.

Окремо для вирішення організаційно-господарських питань міста переможець надаватиме цілодобове чергування одного автомобіля.

Розрахунок вартості послуг учасником здійснюється, виходячи з вартості сукупного проїзду усіма автомобілями 20,6 тис. км. шляху та сукупного часу експлуатації (простою) 2178,4  годин.

Єдиним конкурентом на торгах виступило КП автотранспортне підприємство облради з пропозицією вищою на 0,006%.

Нагадаємо, що у 2017 році виконком Хмельницької міськради двічі замовляв послугу перевезення посадоців виконкому і міськради на загальну суму 3,34 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А гарлапан на Майдані кричав, що чиновники повинні пішки ходити на роботу, та поіздом іздити у відрядження. Вже забув…

    • Пряму мову дайте?

      • Ви що дурнем прикидаєтеся? Кричав на майдані, що Ядуха та йоготзаступники іздять на авто у відрядження в Киів. Кричав – хай поіздом іде, так дешевше. Бо в державі криза. А сам як став замом став свою жопу возити, не задумуючись. Який в нас забутькуватий народ

        • переглянула деяке відео з хмельницького майдану…. стало гидко … від смаля… стебло… баєвої…вони там такі “правильні “… що не відповідає теперішній дійсності ..!!! жалко тільки людей що загинули під СБУ…та ніхто так і не відповів за це !!!! а ці цапнули грошенят та отримали посади і живуть безбідно приспівуючи !”!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.