Ревізія відділу освіти Новоушицької селищної ради виявила порушень на 340 тис. грн

Фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 340 тис. грн виявили державні аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницький області  під час ревізії фінансово-господарської діяльності  відділу освіти, молоді та спорту  Новоушицької селищної ради Хмельницької області, повідомляє Хмельницька ОДА.

Ревізія охопила період з 01.01.2016 по 31.12.2017.

Аудитори встановили, що через завищення вартості будівельних робіт  підрядними організаціями, які виконували роботи з реконструкції та капітальних ремонтів шкіл та садочків зайво витрачено майже 120 тис. грн.

Крім того, ревізорами встановлено нецільове використання бюджетних коштів на суму понад 79 тис. грн.

Також аудитори виявили інші порушення фінансової дисципліни, зокрема порушення з нарахування та виплати заробітної плати та зайве нарахування єдиного соціального внеску.

За результатами ревізії до Відділу застосовано фінансові санкції:    зменшення бюджетних призначень.

За порушення бюджетного законодавства на посадових осіб відділу освіти, молоді та спорту селищної ради складено три протоколи про адміністративне правопорушення. Також направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Хмельницької області, Управління захисту економіки в Хмельницькій області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 28

 1. треба перевіряти всі сільські ради а особливо новостворені отг

 2. чому тільки в обєднаних громадах освіту і медицину в районах неперевіряли вже 5-7 років там повний бардак.

 3. А посадовим особам, як з “гуся вода”

 4. “”За порушення бюджетного законодавства на посадових осіб відділу освіти, молоді та спорту селищної ради складено три протоколи про адміністративне правопорушення “”

  – Це за такі ВКРАДЕНІ кошти ??? Та це справжній КРИМІНАЛ !!! Чи знову ” рука руку миє ???

 5. ЯКЕ ” адмінпорушення” ??? Та тут чистенька ст.210п.2 КК України – ” обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на строк від двох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.” !!! Куди дивляться правоохоронні органи ???

 6. Посадові особи відділу освіти працюють ті ж самі, схеми теж працюють ті ж самі.

 7. А по харчуванню і енергоносіях не виявлено порушень? Дітей харчують спредом замість масла, дешевою “Боярською” ковбасою, сирним продуктом, а по паперах твердий сир. Невже дешевше возити м”ясо десь з далеку? Але ж місцеві підприємці не дають тій, що “ці руки нічого не брали” нормальних відкатів! Вугілля завезли наполовину з породою. В закладах холодрига. Хіба можна напалити камінням? Про яку відсутність корупції можна говорити? Як пані Власова гребла, так і гребе. Можна за зарплатню службовця купити сину квартиру, непоганеньку машинку і т.д. А саме головне, що розуміє, що це все безкарно!!! А страждають наші діти. Бо ті зайві кошти, про які пишеться, а про які навіть і не згадується, можна вкладати у розвиток освіти. А внашій безкарній державі розпухають тільки кишені таких “власових”. І саме цікаве, що всім байдуже!!! Грабувала, грабує і буде грабувати. Бо ЦАРЬОК!!!

  • В школу заїзджає КаМаЗ з прицепом вугілля, а в документах 60 тонн!!! Це що ??? Залізнодорожний вагон ??? Але Маргаритка знає “табличку ділення” , і любій владі це ПОДОБАЄТЬСЯ !!!

 8. таких порушень дуже багато по всій облдасті тому що нема відповідальності начльники освіти залишилися ще від регіонів як в м.кам-подільському так і в кам-под районі але недавно обоє отримали грамоти верховної ради за які заслуги.

 9. вигнати цю Власову давно треба, а то при любій владі пристосується.

 10. вона правильно голосує і заставляє вчителів тому скоро теж дадуть грамоту верховної ради.

 11. Ги-ги! Вже Є! Почитайте Наддністрянку, Стаття Боже ЦАРЯ храни!!!

  • Най Надністранка лучче цю статтю надрукує, а ще лучче з всіма коментаріями ! Тоді Миколаївна побачила би свій ” рейтінг” А люди побачили б як їх дурать і далі би не несли гроші на “ремонти ” каменецьких квартір !

 12. В мене товариш працює завгоспом в одній школі, тот як випє чарку, тотакі чудеса розказує ! Оказується що в школах такі ремонти бабахкають, шо каюк ! Але цего ніхто не бачить. Бо ми сліпі ! Сліпі і дурні шо терпимо таких з..ранців, що на нас і наших дітях купляют квартіри по Камянцю, золото по Ушиці, та ДАСТЕРИ щоб возити “золоту задницю” ітд., ітп.!

  • По школах ремонти робляться “капуста коситься” а що думаєте пан голова не в курсі чи його заступники? Не даром хтось писав що знає табличку ділення.

   • Якби був не при ділах то вона б вже б пішла на відпочинок.

   • їх це влаштовує, бо інакше вже би якось рішали питання

   • Знаю О.В Московчука давно. Землі на Дністрі “ділилися” не без його участі…А тут така “падруга” трапилися в особі М.М.Власової !!! Тьолка бабло “підганяє” А ти тіпа вопще в стороні ! І пофіг то, шо вчителів заганяла в партію ригів і “бомбит” всі садікми та школи на “бабло” …Ну тіпа “смотрящий” в спідниці !!!А ти Олежку подумай про слідуючі вибори… про народ, який тебе вибрав…Чи в корупціонерів всі “партєйні ” ідеології однакові, і все зводиться до того , що накрасти чимбільш грошенят та землі ???

  • Цікаво а золотий унітаз в неї тоже є чи лише золотий батон

 13. Та відкупиться вона, вже скільки усякого було а їй за це шо є? Власті міняються а вона на посаді безсмертна! Ходить з такою мордою як буцім їй ще весь світ винен

  • Нічого їй не буде поки “криша не протече” . Бо як в “Свадьбі в Малинівці” – опять власть міняється а в неї “шапка”.

 14. А сколько денег “отмыли” на Доме Пионеров ??? Знакомый рассказывал, что материалы привозят самые дешевые, а списывают как под ” ЕВРО”! И что , ето не видит местный ГАЛАВА ??? Он же все подписывает… Емуже Маргарита Ох, как выгодна, он ее никогда не выгонитИ правильно писал ктото ранее что РУКА РУКУ МОЕТ”

  • Відмила нормально так шо хватить кругом посипати. І в області і голові і органам якшо треба. А ми дурьні селюки повозмущаємось і дальше будемо це спостерігати як їздить “золота з..дниця” на казьоному авто, як грошики хапає на усьому де тільки можна.добре навчилась “щира українка” і патріотка відмивати

 15. Директор школи, заступник, та навіть простий вчитель на вимогу ” царіци районо” мусить терміново прибути в любий день тиждня (незалежно є в тебе уроки, чи нема), а “золота задніца” кожен день їздить по”городу” взад-перед на службовій машині, і, крім того ще на обід до-дому і назад на роботу “СТРОГО ПО РАСПОРЯДКУ” ! А це все за кошти платників податку району !!! ПРИКЛАД- Бабця на ринку продає свою продукцію і сплачує “ринковий” збір -10 гривень. В місяці мінімум двадцять два робочих дні ! Тільки по дві літри бензину -1200грн на “возіння сраки” !!! Це СТО ДВАДЦЯТЬ бабок продають яйця, щоб цей КОРУПЦІОНЕР не голодав ???

  • Щоб корупціонер не голодав їй директори шкіл кожного місяця “дань” приносять а потім ще думають як списати бензин шкільних автобусів який виїхав дакстер

 16. “НГП” це Хмельницьке обласне інтернетвидання!!! Цікаво, що облдержадміністрація ( Аа я знаю, що такі статті ретельно відслідковуються “відповідними службами” ОДА) ще не зреагувала на таку ” БОМБУ” в райцентрі ??? А пану Фасолі ( Деп. освіт. обл.) такі факти НЕ ЦІКАВІ ? Чи вже скрізь ” ЗАСІЯНО ” ????????????????????????????????????????????????????????????????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.