Цього року хмельничани стали частіше купувати дорогі автомобілі

У лютому в Хмельницькому та області зареєстрували понад 120 нових автомобілів на суму 4 мільйони доларів. Порівняно з лютим минулого року, сума покупок зросла на 51%

Сума покупок у Хмельницькому у лютому перевищила 4 мільйони доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Понад 30% автомобілів, які купували хмельничани у лютому, дорожчі 35 тисяч доларів США. Ще 43% машин входить у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів. Середня вартість автомобіля у регіоні становила майже 33 тисячі доларів.

Як повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua, минулого місяця в Україні зареєстрували майже 6 тисяч нових легковиків. Порівняно з лютим 2017 року, коли зареєстрували понад 4,5 тисячі машин, продажі виросли на 23%. Крім цього, виросла середня ціна автомобіля з 26 до 30 тисяч доларів США.

Найчастіше у Хмельницькому купували автомобілі Toyota. На 21 автомобіль цієї марки витратили майже мільйон доларів. Також користувався попитом Volkswagen – 18 проданих авто. Серед моделей бестселерами стали Hyundai Tucson і Volkswagen Golf.

Для порівняння, у січні цього року у Хмельницькому та області зареєстрували майже 140 нових автомобілів. Порівняно із січнем 2017 року, продажі також зросли на 50%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.