Депутати довиділять 13 млн. грн на будівництво музичного училища в комплексі з музичною школою у Хмельницькому

Депутати Хмельницької облради виділять 13 млн. грн на продовження будівництва музичного училища в комплексі з музичною школою у Хмельницькому.

Відповідні зміни обранці внесуть до бюджету 22 березня на черговій сесії.

За ці кошти планується провести роботи по будівництву другого пускового комплексу (навчальний корпус), зокрема, улаштувати підлогу із ламінату, частково із керамічної плитки (6 поверхів); придбати та змонтувати ліфт маловаговий для кухні; доукомплектувати сантехнічні прилади корпусу; придбати меблі, інвентар, музичні інструменти для корпусу, улаштувати датчики пожежної сигналізації, тощо.

Нагадаємо, що минулого року за рахунок співфінансування з обласного бюджету та  коштів державного фонду регіонального розвитку побудовано та введено в експлуатацію перший пусковий комплекс музичного училища в комплексі з музичною школою в місті Хмельницькому площею 3415,2 кв.м. на 360 учнівських місць та розпочато роботи по будівництву другого пускового комплексу.

1-1-1-768x461

Довідка НГП. Загальна кошторисна вартість об’єкту сстановить 74 млн. 264,3 тис.грн. Загало, за період будівництва використано 42,2 млн. грн. Залишкова вартість проекту – 32 млн. гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.