У Хмельницькій області реформувалось лише 40% комунальних видань

У Хмельницькій області з 25 видань, що підпадають під роздержавлення, реформувались 10, тобто лише 40%.

Як повідомили НГП у Центрі демократії та верховенства права, усі інші видання або знаходяться у процесі перетворення, або ще не розпочали реформування, ризикуючи після завершення реформи зникнути через бездіяльність своїх засновників.

Серед нереформованих комунальних видань області газети: “Вперед” (Ярмолинці), “Городоцький вісник” (Городок), “Дунаєвецький вісник” (Дунаївці), “Зоря Надгориння” (Ізяслав), “Кам’янець-Подільський вісник” (Кам’янець-Подільський), “Колос” (Стара Синява), “Красилівський вісник” (Красилів), “Наддністрянська правда” (Нова Ушиця), “Нетішинський вісник” (Нетішин), “Нове життя” (Чемерівці), “Новий шлях” (Полонне), “Подільські вісті” (Хмельницький), “Прибузька зоря” (Хмельницький), “Проскурів” (Хмельницький), “Сільські новини” (Віньківці).

Для того, щоб відстежувати зміни українського медіаландшафту внаслідок роздержавлення, Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Музеєм-архівом преси створили “Залу комунальної преси” – інтерактивний онлайн-ресурс, на якому зібрані дані про усі комунальні друковані ЗМІ, що підлягають реформуванню.

За допомогою карти можна дізнатись про засновників, сферу поширення та стан реформування видань, які підпадають під роздержавлення, а також погортати відсканований примірник.

Від Хмельниччини у Залі комунальної преси немає примірників газет “Наддністрянська правда” (Нова Ушиця) та “Прибузька зоря” (Хмельницький).

Відскановані копії газет можна надсилати на пошту hotline@medialaw.kiev.ua

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.