Митний експеримент: підрядникам не додали 70 млн. грн за ремонт доріг Хмельниччини

Директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфрастрктури Хмельницької ОДА Юрій Гриневич заявив, що за 2017 рік область на 70 млн. грн не розрахувалася з підрядними організаціями, котрі ремонтували дороги у рамках митного експерименту.

Про це він сказав на засіданні комісії з питань бюджету у четвер.

За його словами, 50,4 млн. грн, які поступили на рахунки лише 29 грудня і там зависли до сьогодні, планується перерозподілити на черговій сесії 22 березня. Загалом, підрядні організації виконали робіт на 230 млн. грн, які фінансуються коштом перевиконання митних надходжень. При цьому план залучення коштів під митний експеримент становив 400 млн. грн.

Як повідомив директор обласного департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич, на 2018 рік для Хмельницької області попередньо доведено 100 млн. грн від перевиконання митних надходжень, які спрямовуватимуться на ремонт та реконструкцію доріг.

Водночас під час засідання постійної комісії з питань бюджету бурхливу дискусію викликав стан доріг державного значення у напрямку Шепетівки-Славути, а також дороги на Вінницю через Голосків Летичівського району. Нарікання обранців стосувалися неякісного виконання ремонту автошляхів і затягуванні самих термінів їх здачі в експлуатацію.

Тому депутати дійшли згоди з керівництвом обласної ради організувати заслуховування теми ремонту доріг Хмельницької області на окремій сесії, яка відбудеться влітку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Розводять людей!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.