Кабмін визнав спроможними ще 3 ОТГ і оновив перспективний план Хмельницької області

Уряд прийняв рішення про визнання спроможними об’єднаних територіальних громад в низці областей.

Рішення прийняте 14 березня на виконання Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

Від Хмельницької області до списку спроможних потрапило три тергромади, в яких 29 жовтня 2017 року перші місцеві вибори; Грицівська (Шепетівський район), Красилівська і Антонінська.

Крім цього, Кабмін 14 березня вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. Ними уточнено склад Війтовецької, Вовковинецької, Деражнянської, Красилівської, Антонінської та Гуменецької спроможних територіальних громад, а також перспективний план формування територій громад Хмельницької області доповнюється Городоцькою, Смотрицькою, Жванецькою, Слобідсько-Кульчієвецькою, Староушицькою, Олешинською, Солобковецькою спроможними громадами.

Після їх врахування у перспективному плані такі громади мають підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України, відповідно до положень Бюджетного кодексу України.

Як писав НГП, у жовтні 2017 року уряд визнав спроможними 22 із 26 тергромад Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.