Найближчим часом ПАТ «Хмельницькобленерго» буде розділено на дві компанії

Протягом місяця-півтора «Хмельницькобленерго» буде розділено на дві компанії, про це повідомив на прес-конференції в.о. генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго» Олег Козачук.

Перша компанія, згідно нового закону про ринок електроенергії, буде займатись експлуатацією та розвитком електричних мереж та підстанцій, тобто розподілом електричної енергії. Друга компанія буде займатись виключно постачанням, тобто всіма нарахуваннями та оплатами.

Відповідно, до першого липня, ця компанія має отримати ліцензію з постачання електричної енергії, і до першого грудня цього року всі юридичні споживачі мають визначитись, хто їм постачатиме електроенергію. Тобто, чи буде це компанія, яка відокремиться від ПАТ «Хмельницькобленерго», чи якась інша новостворена, яка дасть нижчий тариф.

Після 1 грудня 2018 року для юридичних споживачів ринок електроенергії буде лібералізовано.

Відповідно, з 2020 року така ситуація буде й для фізичних осіб. Тобто кожна людина сама визначатиме у якого постачальника купуватиме електроенергію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Все правильно, в Європі давно вже так, наприклад, у Польщі. Там пан сам обирає в кого купувати електроенергію

  2. ггг)) в нас всерівно один пан на всі компанії буде)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.