“Страсті” довкола будівництва найвищого будинку Хмельницького: влада хоче забрати землю, хмельничани написали е-петицію

Хмельницька міська рада планує своїм рішенням відмовити у поновленні договору оренди земельної ділянки ПМП “Фінмаркет”, яке зводить 25-поверхівку у центрі Хмельницького.

Про це свідчить відповідний проект рішення, розміщений на сайті міської ради.

Зазначається, що дія договору оренди земельної ділянки площею 2500 кв. м на вул.Кам`янецькій, 2а під будівництво готельно-торгівельно-розважального комплексу завершується 27 травня 2018 року.

“На сьогоднішній день Хмельницька міська рада не має жодних намірів щодо поновлення договору оренди землі №040974200210 від 05.10.2009 із змінами, внесеними додатковими угодами від 26.06.2012 № 681010004000640 та від 18.11.2015 №937/02, який був укладений між Хмельницькою міською радою та ПМП “Фінмаркет” щодо земельної ділянки по вул.Кам`янецькій,2а площею 2500 кв.м. під будівництво готельно-торгівельно-розважального комплексу, і приймає рішення щодо його припинення, у зв’язку з закінченням строку, на який його було укладено”, – сказано у проекті рішення.

Проект будівництва хмельницької висотки

Проект будівництва хмельницької висотки

Разом з тим, на сайті електронних петицій 11 березня зареєстровано петицію щодо збільшення поверховості будівництва в Хмельницькому. Її автор Віталій Лабчук робить висновок, що будівнитво будинків поверховості (23-35 поверхів) допоможе “спіймати одразу двох зайців”: не знижувати темпів будівництва, зберігши при цьому природу та сповільнивши закінчення земель (тим паче, що мають бути як землі відведені під будівництво, так і під природу).

“Невеличкий старт вже є (будівництво 27-поверхівки), головне – правильно продовжити (але все ж таки, на майбутнє краще концентрувати будівництво висоток в мікрорайонах, а не в центрі)”, – натякнув автор на зведення спірного будинку у центрі Хмельницького.

Згідно з сайтом забудовника, висотку зводять із екологічно чистих закордонних матеріалів. 1-2 поверхи будуть відведені під ресторани, 3-4 – під торговельний центр. Решта поверхів – під житлову забудову.

Як писав НГП, Верховний суд взяв до розгляду касаційну скаргу Хмельницької міської ради на постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 29 січня у справі будівництва 25-поверхівки у центрі Хмельницького. Суть справи стосується розірвання договору оренди на спірну земельну ділянку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. … але не в цьому місці!

  2. Організували масову “атаку” на конкурента …при цьому самі забудовують ділянки комунальної власності невідповідаючі цільовому призначенню, з порушенням природоохоронного законодавства, без дозвільних документів, підробляючи їх по завершенню будівництва і т.п., і т.д.

  3. Там тісно для такого будинку, тому забудовнику логічно було б надати альтернативну ділянку та всіх заспокоїти.

  4. в цього заберуть…своєму віддадуть…тобто депутату…мабуть..

  5. Щоб забрати, треба суд виграти. Не получили нацики от і вставляють «палки в колеса».

  6. У нас вже є дві ‘окраси” міста від октанту, буде ще одна. Це реально проблемна ділянка для забудови таких масштабів.

  7. Ця забудова спричинить транспортний колапс у місті!! Якщо будувати такі висотки, то дійсно краще на мікрорайонах!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.