Цілий рік населенню Хмельниччини розповідатимуть про вигоду від співробітництва з НАТО

Хмельницька ОДА затвердила перелік заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України у Хмельницькій області на 2018 рік.

Відповідне розпорядження 7 березня підписав очільник Олександр Корнійчук.

Серед планів – висвітлення інформації на офіційних веб-сайтах органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, соціальних мережах про співробітництво України з НАТО та заходи, які здійснюються органами державної влади у сфері євроатлантичної інтеграції України, зокрема, у сфері екології, енергетичної, ядерної і радіаційної, кібернетичної та інформаційної безпеки.

Також на всіх рівнях має бути сприяння проведенню Всеукраїнських інформаційно-роз’яснювальних кампаній “НАТО – Україна. Безпека. Захист. Стабільність”, “Співробітництво Україна – НАТО як каталізатор реформ”, освітньої кампанії “Чому НАТО? Засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки”.

Крім цього, студентам вищих навчальних закладів краю запропоновано зіграти в освітнью модульну інтерактивну гру “Strategic Game”, громадським об’єднанням – посприяти проведенню форуму на підтримку євроатлантичної інтеграції.

Ще весь 2018 рік тема “НАТО” буде звучати і описуватися у місцевих засобах масової інформації Хмельниччини.

Нагадаємо, що минулими вихідними Північноатлантичний альянс підтвердив прагнення України до набуття повноцінного членства в цій організації. Також НАТО визнало за Україною статус “країни-аспіранта”.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Вже не одній країні НАТО помогло, що стращно дивитись на руїни після “допомоги”

  2. Ну да, вся Іспанія в руїнах, Польща, Італія… Та що там говорити – вся Європа.
    А от куди Рашка лізе – там скрізь райський сад.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.