У Хмельницькій ОДА створили орган для захисту журналістів

Голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук утворив робочу групу з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова.

Про це сказано в його розпорядженні від 13 березня.

До складу групи, яку очолив перший заступник голови ОДА Володимир Кальніченко, ввійшло 11 осіб. З них п’ятеро – журналістів.

Робоча група є  є консультативно-дорадчим органом при голові обласної державної адміністрації. Вона займатиметься моніторингом та аналізом ситуації щодо захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова на території області; налагоджуватиме ефективний механізм взаємодії місцевих державних органів та інститутів громадянського суспільства, зокрема, засобів масової інформації.

Як відомо, у лютому експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 33 випадки порушень свободи слова в 17 регіонах країни. Найбільшу кількість порушень зафіксовано у категорії перешкоджання законній журналістській діяльності – 18 випадків.

Лідером порушень цього місяця став Київ з областю (11 випадків), на Волині зафіксовано три випадки та по два випадки зафіксовано на Львівщині, Миколаївщині, Рівненщині та Херсонщині.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.