Середньомісячні відрахування подолян на підтримку армії складають 25,4 мільйона гривень

Внесок платників Хмельниччини до держбюджету у вигляді військового збору за перших два місяці поточного року склав 52,7 мільйона гривень, що на 12,8 мільйонів, або на чверть більше від минулорічних надходжень у цей же період, повідомляє ДФС Хмельниччини.

Примітно, що середньомісячні відрахування подолян на підтримку армії протягом минулого року складали 25,4 мільйона гривень, отже поточний рік подоляни розпочали зі збільшеними сумами відрахувань.

Важливим чинником збільшення загальної суми відрахувань є не лише ріст заробітної плати подолян, але й розширення кола суб’єктів господарювання, які створили для них робочі місця та, відповідно, кількості працюючих – платників військового збору, пояснюють у Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області.

Нагадаємо, військовий збір зараховується до державного бюджету. Його платниками є юридичні та фізичні особи, які отримують доходи, та податкові агенти. Нараховані на користь платника протягом звітного податкового періоду доходи оподатковуються за ставкою податку 1,5 відсотка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А тепер порахуйте не по області, а в Україні. Помножте на 12 місяців. А тоді на три роки і ви прозрієте, яка в нас має бути армія за таке бабло. Це ж 1,5% зарплати кожного офіційно працевлаштованого українця та оформленого підприємця. Вдумайтесь…. А АТОшніки форму за свої гроші купляють та за волонтерські

    • ДА…КОМУ ВІЙНА … А КОМУ МАТЬ РІДНА….ХТОСЬ НЕ ОДНУ ВІЛЛУ ЗБУДУВАВ ЗА ЦІ КОШТИ !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.