На благоустрій Хмельницької обллікарні, якого не було понад 30 років, нарешті підкинуть 5 мільйонів

Депутати Хмельницької обласної ради мають намір виділити 5 млн. грн на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття та благоустрій території обласної лікарні.

У пояснювальній записці до внесення змін до обласного бюджету, які голосуватимуться 22 березня на черговій сесії, зазначено, в обласній лікарні більше 30 років не проводився капітальний ремонт асфальтобетонного покриття території закладу та благоустрою території, за виключенням проведення часткового ямкового ремонту. На території відсутні тротуари та пішохідні доріжки, що є небезпекою для пацієнтів та відвідувачів. Сходовий марш між ІІ та ІІІ корпусами в аварійному стані і взагалі не використовується.

Загальна площа території  закладу становить 7,6 га., проїзна частина якої використовується суміжними закладами: обласним онкодиспансером, обласним патологоанатомічним центром, бюро судово-медичної експертизи, центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, МСЕК.

Як відомо, у 2017 році виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту асфальтобетонного покриття та благоустрою території закладу. Загальна потреба в коштах становить 15,4 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Для того чтобы не мали намир. а выделили необходимо их всех туда на недельку положить. При этом колбасы. мяса, сала не давать и родственников не пускать. Тогда сразу захотят выделить не 5 , а 25 лямов. Пожрут ту баланду которую больным дают. Мозги сразу на место встанут.

  2. Можна не давати! Марно все,вкрадуть!

  3. За стільки років тільки додумався зробити асфальт молодець оце керівник начальник талант флаксенберг герой.

  4. А про клініку Суходолі не написали яка віджала собі приміщення в Обл лікарні вони тими дорога не їздять???хай машину продасть і зробить асвальт падло !!!яку на хворих людях не чесно заробив

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.