Проїзд у маршрутках Кам’янця-Подільського зросте до 5 грн. Перевізники просили 7 грн

Сьогодні у сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулися громадські слухання щодо корегування вартості проїзду у міських маршрутках. На слухання орієнтовно нзвітало близько 60 осіб, переважна більшість з них – водії та власники маршрутних таксі, пише видання “Вдало”.

Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, у середині січня цього року приватні перевізники надіслали лист на ім’я мера щодо корегування вартості проїзду в Кам’янці. Перевізники обгрунтовували необхідність збільшення ціни за проїзд зростанням мінімальної заробітної плати та вартості палива. На слуханнях директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майя Гурська розповіла, що перевізники просили збільшити вартість проїзду у середньому до 7 гривень. За її словами, 49% витрат водіїв – паливо, а 12% – зарплата.

«У діючому тарифі (4 грн, – ред) вартість палива закладена на рівні 23 гривні за літр, натомість зараз його вартість складає 28,68грн/л», – зазначила Гурська.

Очільниця профільного департаменту додала, що 84% приватних маршруток у Кам’янці використовують дизельне паливо, на газу їздять лише 16% транспортних засобів. Гурська резюмувала, що компромісним варіантом вартості проїзду у маршрутках може бути 5 гривень.

Цієї ж позиції дотримувався голова спілки приватних перевізників Микола Чайковський. Він запевнив, що «розуміючи поточну ситуацію» водії згодні на 5 гривень. Нечисленна громада натомість обурювалася культурою водії під час руху маршруток та станом транспортних засобів.

«Ми не можемо вплинути на водіїв. Ми може лише сказати їм «дякую», за те, що вони працюють за таку зарплату», – виправдовувалася головний бухгалтер ТОВ «Транс-Поділля», додавши, що власники маршруток все ж реагують на зауваження громадян.

Після півторагодинного обговорення переважна більшість присутніх підтримала пропозицію збільшити вартість проїзду у маршрутках Кам’янця-Подільського до 5 гривень.

За інформацією місцевого видання, виконавчий комітет схвалить нову вартість проїзду уже наприкінці наступного тижня.

Як відомо, з 1 квітня 2017 року в проїзд у кам’янецьких маршрутках коштує 4 гривні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

 1. Бо в Кам’янці нормальна влада, а в нас цей мер вже зовсім обнаглів і не хоче ціну піднімати. Треба робити страйк. Нормальна ціна це 6 гривень для Хмельницького, якщо в Кам’янці – 5

  • Дійсно давайте по 10
   В нас зарплати 3-4000
   І комуналка 2500
   Шо за маячня,може досить з людей знущатись???

 2. Мироне давай зразу 10.

 3. Нехай перевізники для початку оновлять автопарк і зроблять людські умови перевезення, а не возити людей в перероблених бусах. яким по 30 років і більше. Короче гондураси ті перевізники разом з бусами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.