Хмельницьку “товку” зі статутним капіталом 2 тис. грн перевіряють на причетність до оборудок, в яких замішані тюремники

Головне слідче управління Національної поліції України перевіряє ТОВ «Валекта» (Хмельницький) на підтвердження чи спростування фактів заволодіння державними коштами через механізм обготівкування коштів, отриманих від установ виконання покарань.

Про це свідчить ухвала Печерського районного суду Києва від 16 лютого.

Досудове розслідування з’ясувало, що у жовтні 2017 року за кошти державного бюджету було проведено тендер на придбання 13282 тон вугілля кам’яного марки ДГР 0-200 на загальну суму 30,55 млн. грн. Переможцем стало ТОВ «Валекта» із найдешевшою пропозицією 29,7 млн. грн.

За результатами звітів та декларацій до ДФС України зафіксовано, що вказана юридична особа на отримані від установ виконання покарань кошти купляє вугілля у ТОВ «ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА 105», ТОВ «ЮНКОМТЕК» та ТОВ “Контел-Груп”.

За даними видання “Наші гроші”, «Юнкомтек» донеччанина Романа Олійника зареєстровано у Хмельницькому. У 2016 році поліція підозрювала фірму в маніпулюванні податковою звітністю.

«Контел-Груп» заснована 2012 року в Донецьку. У після революційний період прокуратура скасувала результати по низці тендерів, виграних «Контел-Груп». Перевірка встановила, що фірма має у штаті лише директора та бухгалтера і тому не спроможна виконати замовлення. Також було виявлено невідповідності у документах, поданих для участі у торгах.

Хмельницька «Валекта» зі статутним капіталом 2 тис грн. належить Кирилу Соколову з окупованої Макіївки. Він також керує маріупольським ПП «Бізнес-Партнер» донеччанина Валерія Соляєва зі статутним капіталом 150 грн.

У вересні 2015 р. прокуратура в суді розірвала договір між «Валектою» і відділом освіти Костянтинівської РДА про закупівлю вугілля на суму 0,81 млн грн. Причиною позову стали поставки в школи району неякісного палива. Після цього «Бізнес-Партнер» не брав участі у тендерах. А «Валекта» з лютого 2016 р. отримала підрядів на 58,30 млн грн., переважно на Донеччині.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Даунбасс порожняк не гонит! Бреет по полной. что плохо лежит!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.