Атомникам Нетішина просять підняти зарплати, щоб запобігти відтоку кадрів

Нетішинська міська рада звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана проханням підвищити оплату праці працівникам відокремленого підрозділу Хмельницької АЕС.

Відповідне рішення було ухвалено 2 березня на черговій сесії.

“Тарифна політика стосовно атомної промисловості, що зводиться до утримання тарифу на мінімально можливому рівні, призвела до неконкурентності заробітних плат персоналу. Це навіть у порівнянні з українськими генеруючими компаніями, не кажучи вже про оплату праці на АЕС ближнього та дальнього зарубіжжя. Наслідки наступні. Тільки за 2017 рік з компанії звільнилось 12 ліцензованих спеціалістів (в 2016 році їх було 423 чоловіки). Підготовка таких спеціалістів коштує значних коштів та вимагає багато часу. В цілому, з початку 2017 року звільнилось 1738 працівників, з яких лише 756 чоловік у зв’язку з виходом на пенсію”, – наголошується у зверненні.

Депутати вважають, що в тарифі на 2018 рік передбачене зростання зарплат атомникам на процент покриття інфляції, “але це не стане гальмами для відтоку кадрів”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Китайцев надо нанимать. Работать будут за еду.

  2. Фірми ниють, що всі в Європу валять – немає кому працювати. Зарплати платіть такі як в Європі – то ніхто не буде звільнятися!

    • Так работать надо как в гейропе по 12-14 часов 6 дней в неделю и тогда будет вам счастье.

  3. голова “нафтогазу” отримує 2млн. грн. у місяць це 540 мінімальних зарплат – ось і з нього зніміть, а не за рахунок тих хто цей мінімум отримує.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.