На Хмельниччині озимі культури майже без втрат пережили зиму

Понад 96% посівів озимих зернових та 97% ріпаку перебувають у доброму та задовільному стані, а в половині районів взагалі відсутні слабкі та зріджені посіви озимини.

Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олег Омелянюк на селекторній нараді.

За його словами, під урожай поточного року по всіх категоріях господарств посіяно 230 тис. га озимих зернових, та 59 тис. га ріпаку.

Він зазначив, що згідно з прогнозованої структури посівних площ, весною необхідно засіяти близько 815 тис. га ярини, з них понад 330 тис. га планується засіяти зерновими культурами, в тому числі 204 тис. га – кукурудзи на зерно. Ранні зернові культури будуть посіяні на площі 108 тис. га.

Вся посівна площа очікується в межах 1 млн. 164 тис. га.

Агроформування області вже приступити до проведення комплексу весняно-польових робіт, зокрема в половині районів області приступили до підживлення озимих зернових культур та ріпаку. Всього ці роботи проведені на площі понад 55 тис. га, що становить 19% до всіх площ посіву озимих культур.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Яка важлива новина!))) Ми всі дужжже переживаємо за статки наших агроолігархів!

  2. Забули повідомити що в цьому головна заслуга голови ода та його першого зама.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.