За півтора місяці борг газовиків Хмельниччини перед “Нафтогазом” став більшим, ніж за весь 2017-й

Облгаззбути за півтора місяці цього року наростили борги перед «Нафтогазом» більше ніж за весь минулий рік – 11,34 млрд грн. з 9 січня до 27 лютого 2018 року проти 10,45 млрд грн. за весь 2017 рік.

Про це пише видання “Наші гроші”.

Що стосується ТОВ “Хмельницькгаз збут”, то на 9 січня 2017 року воно боргувало НАК “Нафтогаз України” 384,3 млн. грн. На 9 січня 2018-го сума несплат за отриманий газ сягнула 539 млн. грн. На 27 лютого цього року борг “газзбутівців” зріс – до 1 млрд. грн.

Аналогічна ситуація з дочірнім підприємством “Шепетівкагаз”, яка на чверть належить “НАК “Нафтогаз України”. Зокрема, на початок 2017 року на шепетівському підприємстві висіло 16,1 млн. грн боргу перед державою за використаний газ. На 9 січня 2018 року сума несплат збільшилася – до 26,4 млн. грн, на 27 лютого – до 66 млн. грн.

Керівник «Нафтогазу» пов’язував зростання газових боргів зі зміною схеми розрахунків по субсидіям населенню, зробленою постановою уряду. Постанова №951 була прийнята ще у листопаді 2017 року, але вона була введена в дію з 1 січня і саме з того моменту обгази різко збільшили темпи накопичення боргів перед «Нафтогазом».

Однією з новел урядової постанови став дозвіл облгазам використовувати кошти, отримані у вигляді субсидій, не тільки для розрахунків з «Нафтогазом», а й з іншими контрагентами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. В результате будем летом без горячей воды. Но наш
    мэр будет альтернативными методами греть воду если захочет.

  2. На зарплату и премии хватает, чего ныть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.