Анатолій Вінскевич: «Розширення мовлення дає можливість виробляти більше оригінального продукту, цікавого нашим глядачам»

Вінскевич Анатолій Анатолійович народився 4 грудня 1978 року в селі Малий Лазучин Теофіпольського району.

Має диплом вчителя, здобув кваліфікацію «Вчитель математики».

Своє професійне життя присвятив тележурналістиці. У 1999 році вперше спробував себе як коментатор відділу інформаційно-аналітичних програм Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр». А згодом вже став завідуючим відділу тематичної інформації.

Обіймав посаду заступника генерального директора дочірнього підприємства  «Дитяче телевізійне агентство 33 телеканал», у 2012 році став директором ТОВ «Продюсерський центр «Ексклюзив», яке очолює й до сьогодні. Директор «ТВ 7+».

– Наприкінці минулого року ТОВ «Продюсерський центр “Ексклюзив”», після виграшу у конкурсі, значно збільшив свою географію мовлення. До цього ви цілком успішно ділили ефірне мовлення спільно з суспільним мовником «Поділля-центр». Що не влаштовувало?

– Рішення про розширення годин мовлення було для нас цілком логічним. Телеканал «Ексклюзив» мав ще донедавна всього шість годин мовлення: ми ділили 25 канал разом з суспільним регіональним мовником «Поділля-центр». А тут Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила конкурс на десять аналогових частот колишньої ТРК «Контакт», за шість з яких ми вирішили поборотися. Нас, звичайно,  цікавило телевізійне покриття усієї області.

Наші аргументи для Національної ради, очевидно, виявилися більш переконливими і ТОВ «Продюсерський центр «Ексклюзив» 16 листопада минулого року виграв у конкурсі на мовлення на цих частотах. Тому, на сьогодні, ми маємо можливість бути з нашим глядачем уже двадцять годин на добу, а не шість, як було раніше.

Канали, на яких можна побачити наші передачі різні. «Ексклюзив» отримав шість частот: 41 ТВК в місті Хмельницький, 49 ТВК у місті Волочиськ, 4 ТВК у місті Городок, 43 ТВК у місті Деражня, 23 ТВК у місті Славута, 46 ТВК у місті Шепетівка. Слід відзначити, що у Хмельницькому стоїть потужний передавач, котрий дає змогу транслювати сигнал у Хмельницький, Ярмолинецький, Летичівський, Старосинявський, Красилівський, Деражнянський, Городоцький, Волочиський райони. І це лише те, що прописано в ліцензії. Хоча на практиці знаємо, що нас успішно бачать і в Теофіпольському, Білогірському, Полонському, Віньковецькому, Дунаєвецькому, Старокостянтинівському районах.

Тобто, на сьогодні, ми маємо покриття майже усієї області, з урахуванням, що наш канал «ТВ 7+» виграв цифрову частоту мовлення у Кам’янці-Подільському.

– Що стосується території покриття та технічного забезпечення, це зрозуміло. Якими програми збираєтесь заповнювати ефір?

– Для себе ми визначились, що канал «Ексклюзив» буде інформаційно-спортивний, тому в його програмну концепцію записано не менше 5 годин інформаційних програм та 2 години спорту, а телеканал «ТВ 7+» – більш розважальний. Для нього ми сформували оригінальну мету: кожен, хто живе у Хмельницькому має побачити себе у телевізорі, будь то опитування, якась вулична програма чи реаліті, тощо.

– А як же бути з тим, що держава декларує перехід з аналогово мовлення на цифру?

– Ліцензія на мовлення видана нам терміном до 2024 року. У той же час є дорожня карта, згідно якої аналогове мовлення має бути припинене уже цього року. Але, на теренах нашої держави є досить багато місцевих ТРК, які не в змозі будуть витягнути цифру. Більше того, цифрове покриття на сьогодні поступається аналоговому. Тому, на мою думку, коли владнають технічні питання, тоді буде запропоновано зробити перехід до цифри. Головне, аби не постраждав пересічний українець, котрий дивиться улюблені телевізійні програми.

– Що нового чекати від ваших ефірів?

– У нас є багато напрацьованих телепередач та задумів. Кожного дня, починаючи з 19.00 у нас будуть двогодинні тематичні прямі ефіри з запрошенням гостей у студію, які будуть розбавленні новинами міста та області. Після цього транслюватимемо як загальноукраїнські новини так і світові. Тобто, це буде великий інформаційний вечірній блок.

Зранку будуть повтори, вдень культурологічні, спортивні, освітні програми. Обов’язково залишаємо для подолян вітання піснею, на їх же чисельні прохання.

У цілому плануємо виготовляти не менше 5 годин на день оригінального продукту.

У найближчих перспективних планах також створення відділу журналістських розслідувань, програми якого будуть мати також й прямоефірне мовлення.

Думаємо також й про перспективу запуску політичного ток-шоу. Взагалі, ми вирішили, що кожного четверга будуть політичні теми.

Активні подоляни та прихильники нашого творчого продукту можуть спостерігати за нами у соцмережах Фейсбук та Інстаграм, що додасть додаткового інтерактиву та можливості охопити інтернет-аудиторію.

Тому запрошую усіх подолян, хто дивиться чи планує дивитись наші передачі переналаштувати свої телевізори. До цього ми ділили разом із Поділля Центр 25 канал, а зараз виходимо на 41. Щоб і надалі бути разом, вам потрібно на пультах до своїх телевізорів зайти у меню і включити пошук телеканалів. Система просканує ще раз усі сигнали і створить новий лист із телеканалів. Насправді, нічого складного – пульт, телевізор, пошук.

Дякую усім, хто нас дивиться, далі буде ще більше цікавого і корисного.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. молодці!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.